Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek arayan bayanlar İzmir. Hepinize merhaba ben Aleyna. İzmir Karşıyaka’da ailesi ile yaşayan 25 yaşında bakımlı üniversite mezunu bir bayanım. Hayatıma az sayıda erkek girdiği için  duygusal anlamda bazı boşluklar hissediyorum bu yüzden bu ilanı bırakma gereği duydum. Birinci tercihim duygusal olarak bana bir şeyler yaşatıp ayaklarımı yerden kesecek olan kişilerle sohbet edip, şartlar uygun olduğu taktirde de görüşme amacındayım.

İzmir’de bayan arayan erkekler genelde kısa süreli arkadaşlıklar düşünüyor fakat ben uzun süreli bir arkadaşlık arayışındayım.

Gerek aile yapım gerek arkadaş çevrem olarak kısa arkadaşlıklara pek sıcak bakmadığımı bilmenizi istiyorum. Bu düşüncedeki kişiler mesaj atmazsa memnun olurum. Eğlenilecek günlük bayanlardan olduğumu asla düşünmüyorum çünkü.

İlanların genelini incelediğimde arkadaş arayan bayanlar ilan verirken olmasını istedikleri şeyin şu olduğuna dikkat ettim.

Sosyal medya alanlarında profilim bulunmamakta. Sadece ilan için bu siteyi kullandım ve İzmir sevgili arayanlar gibi bende aradığımı bulacağıma inanıyorum.

İzmir’li Olgun Bayan Genç Sevgili Arıyor. Hemen İlanı Oku

sizden istediği tek şey dürüst saygılı ve nazik olmanızdır. Bununla birlikte kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi hayatını kazanan iş güç sahibi kişiler şahsım adına tercih sebebimdir. Belirli bir yaş takıntım yok benden büyük olgun erkeklerde olabilir benden yaşça küçük erkeklerde. Tek şartım sohbeti güzel bakımlı temiz kişilerin olması. Bu kişi benim diyorsan mesajını bekliyorum.

Erkek arayan bayanlar İzmir etiketleri: Torbalıda erkek arayan kadınlar

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

37 Mesaj

Daha Fazla Mesaj