Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek arayan bayanlar İzmir. Hepinize merhaba ben Aleyna. İzmir Karşıyaka’da ailesi ile yaşayan 25 yaşında bakımlı üniversite mezunu bir bayanım. Hayatıma az sayıda erkek girdiği için duygusal anlamda bazı boşluklar hissediyorum bu yüzden bu ilanı bırakma gereği duydum. Aslında arkadaş tavsiyesi ile bu siteye geldim. Bir arkadaşım Torbalıda erkek arayan kadınlar ilanından sevgili bulmuş anlat anlat bitiremedi bende bir dene ne olur dedim. Allah mesut etsin ne diyelim :))

Neyse konuya dönecek olursak birinci tercihim duygusal olarak bana bir şeyler yaşatıp ayaklarımı yerden kesecek olan kişilerle sohbet edip, şartlar uygun olduğu taktirde de görüşme amacındayım. Bunun haricinde eğlence peşinde yapacak tipler uzak dursun. Zaten yapım itibari ile ciddi bir bayanımdır. Yılışık erkeklerden oldum olası haz etmedim. Belki de bu yüzden az sayıda erkek arkadaşım olmuştur. Fazla seçici davrandığım için.

İzmir’de bayan arayan erkekler genelde kısa süreli arkadaşlıklar düşünüyor fakat ben uzun süreli bir arkadaşlık arayışındayım. Gerek aile yapım gerek arkadaş çevrem olarak kısa arkadaşlıklara pek sıcak bakmadığımı bilmenizi istiyorum. Israrla bunu vurguluyorum ki sonrasında sorunlar yaşamayalım. Bu sadece benim için değil sizin içinde böyle olmalı diye düşünüyorum. Eğlenilecek günlük bayanlardan olduğumu asla düşünmüyorum çünkü. İlanların genelini incelediğimde arkadaş arayan bayanlar ilan verirken olmasını istedikleri şeyin şu olduğuna dikkat ettim.

İzmir Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Sosyal medya alanlarında profilim bulunmamakta. Sadece ilan için bu siteyi kullandım ve İzmir sevgili arayanlar gibi bende aradığımı bulacağıma inanıyorum. Sizden istediği tek şey dürüst saygılı ve nazik olmanızdır. Bununla birlikte kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi hayatını kazanan iş güç sahibi kişiler şahsım adına tercih sebebimdir. Belirli bir yaş takıntım yok benden büyük olgun erkeklerde olabilir benden yaşça küçük erkeklerde. Tek şartım sohbeti güzel bakımlı temiz kişilerin olması. Bu kişi benim diyorsan mesajını bekliyorum.

Erkek arayan bayanlar İzmir

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 423

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

38 Mesaj

  1. Selam ben hayati Bornovaya yeni geldim sayılır ve İzmir’de arkadaş çevrem yok bu yüzden sana yazma gereği duydum tanışmak isterim seninle Aleyna eğer sende istersen tanışmak site filan hikaye telimi bırakıyorum ulaş bana bu arada 26 yaş 180 boy 76 kilo esmer biriyim

Daha Fazla Mesaj