Adana Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adana Evlenmek İsteyen Bayanlar

Her bayan gibi ben de belirli bir yaşa ulaştım ve aradığımı bulma adına bu siteye Adana evlenmek isteyen bayanlar diye bir ilan bırakmanın mantıklı olacağını düşündüm. Adana evlilik ilanları sayesinde konuşmaya başladığım insanları daha yakından tanıyabiliyorum.

Ben 25 yaşında güzel, bakımlı ve duygusal bir bayan olarak arkadaş olacağım kişinin bana sevgi dolu gözlerle yaklaşmasını isterim. Tabi ki sevginin ikinci olması gerektiğini düşünenlerdenim. Çünkü saygı olmadan sevginin ortaya çıkmayacağını çok iyi biliyorum.

Adana’da eş arayan bayanlardan biri olarak kendimi tanıtmak isterim. İsmim Halide. Gündelik hayatta bakım yapmayı seven, görünümüne özen gösteren ve insanlara saygıyla yaklaşan bir kişiliğim var. Elbette Adana evlilik ilanları üzerinden tarafıma ulaşan onlarca teklifin olduğunu söyleyebilirim. Bu tekliflerin bazıları ciddi bazıları da gerçeği yansıtmıyor. Yine de ses tonu hoşuma giden adaylarla uzun uzun konuşmaya devam ederim.

Bir insanı tanıyabilmek için ses tonuna bakarım. Ayrıca kelimeleri nasıl kullandığına da dikkat ederim. Bu sayede niyetinin ne olduğunu da anlamış olurum. Adana’nın büyük semtlerinden birinde yaşıyorum. Çalıştığım için aileme yük değilim. Bu yüzden de kendime ait harcamalarımı sadece maaşımdan yapıyorum. Erkek arkadaş arama nedenime gelince, son zamanlarda popüler olan sevgili arayışından kaynaklı değil. Niyetim Ciddi Evlilik yapmak, başımı omzuna yaslayacağım ve mutlu olacağım bir erkek arkadaş arıyorum.

Adana insanı sıcaktır, yardımseverdir. Erkekleri ayrı, kızları ayrı güzeldir. Bu durumun farkında olan bir Adanalı olarak yapacağınız yorumların hepsine değer vereceğimi söylemek isterim. Gerçek bir arkadaş arıyorsanız ya da Adana evlenmek isteyen bayanlar ile ilgili doğru düşüncelere ulaşmayı istiyorsanız her zaman bir yorum kadar uzağınızda olduğumu belirtiyorum. O halde evlenecek bayan arıyorum diyenler de kendini kısaca tanıtarak sohbet etmeye başlayabilir.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

10 Mesaj

  1. Selam buradaki niyetim ciddi bir evlilik adım Hamza yaşım 30 boy 170 cm bekarım hiç evlenmedim mesleğim muhasebe Manisa’da ikamet etmekteyim memleketim Kars sizden çok etkilendim çok ciddiyim evlilik düşünüyor

  2. Merhaba ben Fatih Kayseri’de yaşıyorum sizi gördüm beğendim niyetim tabi ki ciddi evlilik boşa harcanacak zamanım yok dobra ve net bir karaktere sahibim sorumluluklarımı iyi bilir ve sevdiğim kadınla evlenerek mutlu bir aile ve yuva kurma peşindeyim eğer ciddi düşünüyorsan sende lütfen ara beni

Daha Fazla Mesaj