Zonguldak Dul Bayanlar

Zonguldak Dul Bayanlar

Mihriban ben. Zonguldak dul bayanlar arasındayım. Haliyle buradan sizlerle iletişim kurmak istedim arkadaşlar. Evet dulum eğer merak ediyorsanız. Yaşım 35. Yaklaşık 2 senedir ayrıldık eşimle. Geçinemedik tabi farklı sorunlar da var. Bunları telefonda konuşuruz. Önce sizden birkaç ricam var. Kabul ederseniz ilk ricam mesajlarınızda kendinizi tanıtmanız olacak. Bu konuda gerçekten ciddi iseniz görüşme sağlayabiliriz. Öyle gönül eğlendirmek bana göre değil. Ayrıca sevgili olacağımız için birbirimizi de yakından tanımamız gerekiyor.

Zonguldak dul bayan tel numarası araştırması yapmanıza artık gerek yok arkadaşlar. Ben numaramı vereceğim hiç sorun değil. Sadece kendinizi biraz açıkça anlatmanızı istiyorum. Ne bileyim hoşlandığınız şeyleri yazın. Ya da uygun bir sevgili nasıl olmalı sorusuna yanıtlar verin. Sonrasını beraber konuşuruz. Benim de bazı kriterlerim var. Sevgilim olacak erkeğin önce dürüst olması şart. Yalansız bir hayata merhaba demek isteyenlere kapım açık yani.

Zonguldak Dul Bayan Tel

Arkadaşlar Zonguldak dul bayanlar her zaman samimidir. Gerçek aşkı ararlar. Bu yüzden çok çabuk güvenilirler erkeklere. Yani en azından ben böyleyim. Dul kaldıktan sonra sadece bir sevgilim oldu. Onunla da bir süre sonra ayrıldık. İlerletemedik durumu. Çok kıskançtı. Tamam güzel olabilirim ama öyle buraya gitme, şurada fazla oturma diyerek beni çok sıktı. Üzülerek ayrıldık.

Şimdi yeni bir sayfa açmaya karar verdim. Bakalım karşıma çıkacak erkek nasıl biri olacak? Bunu hem ben hem de kız arkadaşlarım çok merak ediyor. İnanın artık yoruldum. Yalnızlık da canıma tak etti. Artık güzel bir aşk arıyorum ben ya. Hak ediyorum bunu. Güzelliğimin karşılığını almak istiyorum arkadaşlar. Neyse anladığınızı umuyorum. Şimdilik hoş çakalın. Herkesten mesaj bekliyorum. Heyecanlı olduğumu da unutmayın lütfen. Önemli olan arkadaş olarak başlamak. Sonrasında bakalım artık durum neyi gösterecek.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 438

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

  1. Merhaba hanımefendi mavi gözlüyüm makine imalatı mezunuyum makine ressamıyım sizinle tanışmak görüşmek isterim. Spor yapmayı gezmeyi severim.