Tokat Dul Bayan

Tokat Dul Bayan

Merhaba. Serçin benim adım. Tokat’ta oturuyorum ve Tokat tanışma sitesi olarak buraya ilan vermeyi uygun buldum. Aslında Tokat dul bayan olarak yazıyorum. Yaşım 33. Şaşırdınız değil mi? Erken evlendim. Bu karar bana aitti aslında. 25 yaşında başlayan evlilik sürecim 5 yıl sürdü. Boşanma nedenimi buradan açıklayamam. Özelden konuşalım lütfen.

Eğer benim dul olmam sizin için sorun olmayacaksa mesajlarınızı atmak için daha fazla beklemeyin. Ben sıcak kanlı bir bayanım. Aslında henüz gençliğimi yaşıyorum. Özgür bir kadın olarak gelecek teklifleri güzel bir şekilde değerlendireceğim. Bunun dışında beyefendiler mesaj yazarken yaşını mutlaka söylesin. Aslında kısıtlamam yok herkes özgürce yazabilir ancak yine de başlangıç için biraz resmi olabiliriz.

Tokat Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Tokat dul bayan ilanlarına çok kez baktım. Zaten Tokat sevgili bulma konusunda diğer illere göre biraz geride kalmış gibi. Birçok yere de ilan bıraktım ama dönen olmadı. 1 – 2 kişi dışında herkes ciddiyetsizce konuştu. Ancak buradan gelecek mesajların bu şekilde olmayacağını biliyorum. Yine de konuşarak anlaşabiliriz değil mi? Eminim şimdi fotoğrafımı da çok merak ediyorsunuz. Önce heyecanlanın istiyorum. Arkadaşlıklarda heyecan iyidir bence. Yani ne bileyim kendinizden geçin demiyorum ama beni görünce de hemen evlenme teklifi edeceğinize adım gibi eminim.

Arkadaşlar anlatacaklarım şimdilik bu kadar aslında. Gerisini mesajlardan okuyup telefonla dönüş yapınca gündeme getiririz. Beni görmek istemeniz en doğal hakkınız. Ama sabırsız da olmayın. Ben güzel bir bayanım. Öyle herkesle görüntülü sohbet edemem. Biraz konuşuruz, samimiyetinize güvenirsem gerekeni yaparım merak etmeyin. Ha son bir şey daha var. Gerçek bir aşk arayışında olanların yazmasını rica ediyorum. Başımdan bir evlilik geçti. İkinci bir evliliğe hazırım ancak tekrar bitirmek için değil. Ömür boyu sürdürmek için bu adımı atarım. Tokat Erbaa dan erkek arkadaş numarası arıyorum diyerek müsadenizi istiyorum arkadaşlar. Umuyorum ki en kısa zamanda görüşürüz. Tokat arkadaş arayan bayanlar fazla bekletilmeye gelmez bilmiş olun 🙂 Erbaa evlilik sitesi yada Erbaa’da evlenmek isteyen Bayanlar gibi bende buradan yazdım bakalım nasipte kısmette neler var bekleyip göreceğiz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

9 Mesaj

Daha Fazla Mesaj