Rize Dul Bayan

Rize Dul Bayan

Emel ben arkadaşlar. 35 yaşında dul ve güzel bir bayanım. Aslında Rize dul bayan olarak kendimi tanıtmam daha doğru olacaktır. Bununla birlikte yeni bir evliliği henüz düşünmüyorum. Önceliğim sevgili olmak. Bazı duyguları yaşamak. Güzelce anlaşmak ve ilerlemek. Çoğu erkek zaten benden hemen etkilenerek evlenmek isteyecek. Ama buna şimdilik izin veremem. Önce sevgili olalım, bir arkadaşlık sürecine girelim. Sonrasına bakarız. Hem yaşım 35 olsa da bu yaşı hiç göstermiyorum merak etmeyin.

Dul bayanlara karşı toplumda çok yanlış fikirler var. Bunları yok etmek için benim gibi güzel bir Rize dul bayan arkadaş ile görüşmeniz yeterli aslında. Kendime çok güveniyorum bu konuda. Yani dul kaldım diye ömür boyu yalnız mı kalacağım? Bunu çevremdekiler çok söylüyor. Yanlış anlamayın bir inat uğruna burada değilim. Ama kendime bir sevgili yaptığımı görünce kıskanacak onlarca arkadaşım var. Ders olacak hepsine eminim. Neyse gelelim mi şimdi asıl konuya?

Rize Dul Bayan Numaraları

Evlenmek isteyenlere bir sorum var? Öncelikle benim dul olmam sizin için bir sorun olur mu? Bu sorunun yanıtlarını ciddi anlamda bekliyorum sizden. Çünkü ön yargıları kırmak için gelmedim sadece. Her zaman insanlarla iyi anlaşmak ve güzel bir hayat kurabilmek için de buradayım. Rize dul bayan olmam, güzelliğimi ya da insanlığımı etkilemiyor. İşte bu yüzden soruma yanıt arıyorum. İlk kriterim bu arkadaşlar. Numaramı almak isteyenler de lütfen dürüstçe buna yanıt versin.

Siz değerli beyefendilere diğer sorum, güzelliğe ne kadar önem veriyorsunuz? Ben güzelim o konuda sorun yok ama merak ettiğim şey çok farklı. İç güzelliğine önem veren erkeklerde çok var çevremde. Ama konu bir şekilde dönüp dolaşıp yüz güzelliğine geliyor. Neyse sizden istediklerimi az çok anladınız arkadaşlar. Şimdi mesajları bekleme zamanım geldi. Kendinize iyi bakın.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj