Ordu Bayan Arkadaş

Ordu bayan arkadas

Selamlar. Fadime ben. Ordu bayan arkadaş arayanlarla sohbet etmek için buradayım. Aslında sohbet demeyelim biz buna. Açık konuşma gerekirse ben sevgili arıyorum. Yaşım 29. Biliyorum evlilik çağına geldim ama beni iyi hissettirecek bir arkadaş aramak zorundayım. Uzun süredir yalnızım. Bu yüzden de artık hayatıma yön verecek, beni sevecek, güzel dostluklar kurabilecek arkadaşlarla görüşmeyi düşünüyorum. Tabi ki önce sohbetimizi ederiz. Daha sonra da telefonla arkadaşlığımızın seyrine karar verebiliriz. Ama ilk olarak güven veren erkeklerle aramın daha iyi olacağını söylemek isterim.

Ordu’da oturuyorum. Günlerimin çoğu arkadaşlarımla geçiyor. Çalışıyorum da aslında. Yine de bu durum yalnız kalmamı engellemiyor. Erkek arkadaşlarım da var. Bazıları ciddi düşündüğünü söylüyor. Ben bir türlü güvenemedim. İşte bu yüzden de yeniden tanışacağım ve görüşebileceğim bir arkadaş aramaktayım. Buradan da bulacağımı çok iyi biliyorum. Şansım bu kez gülecek değil mi?

Ordu Arkadaş Arayan Bayanlar

Ordu bayan arkadaş konusunda ciddi yoğunluk yaşanan şehirler arasında. Yani insanlık anlamında çok güzel bir yer. Herkes birbirine saygı gösterir. Sevgi anlamında da ikili görüşmeler iyidir. Doğal olarak ben de Ordu’dan benimle iletişim kurmak isteyenlerle arkadaş olacağım.

Dostlar, yaşımdan ötürü bir evlilik isteği de var. Ama dediğim gibi öyle hemen güvenemiyorum insanlara. Haliyle tanışmadan önce mesaj atmanızı rica edeceğim. Ne bileyim bahsedin kendinizden. Hayatınızdan ve çevrenizden. Saygıyı elden bırakmayın ama. Telefonumu da isteyeceksiniz eminim. Bu konuda pek hassas değilim. İnsanları kırmamak için direkt olarak telefon numaramı paylaşacağım. Yeter ki aradığım kriterlere uygun birini bulayım. Anlatmak istediklerim bunlardı. Bayanlara saygı gösteren ve elbette ciddi bir arkadaşlık kurmak isteyenlerin mesajlarını heyecanla bekliyorum. Eminim aynı heyecan şimdiden sizde de başladı.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 449

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj