Muş Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Muş Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Sibel ben. 28 yaşındayım. Burada olma nedenim tamamen arkadaşlık kurmak. Muş erkek arkadaş arayan bayanlar arasında olmak beni mutlu ediyor. Yaşım dolayısıyla evlilik teklifleri de gelmeye başladı. Orada durun diyorum. Tanışmadan konuşmadan neyin evlilik teklifi acaba biri bana söyleyebilir mi? Elbette önce telefondan konuşuruz, herkes sevdiği şeyi söyler, kafamız uyuşursa konuşuruz. Ama önce arkadaşlık istiyorum ben. Her önüne gelenle konuşsaydım işim vardı ya ne bu bıktım ciddi anlamda. Muş erkek arkadaş arayan bayanlar konusunda düşüncelerim bu şekilde. Şimdi konuşma sırası sizde beyler.

Yaşımdan kaynaklı olarak arkadaşlarım da bana evlenmem gerektiğini aktarıyor. Ya ben diyorum önce arkadaşım olsun tanışalım bir çay içelim falan. Göz göze geldikten sonra anlarım ben kimin ne düşündüğünü. Ama yok ille de evlen kızım evlen. Bıktım gerçekten bu durumlardan. O yüzden ilanımı açtım bakalım kimler neler yazacak.

Muş Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Telefonları

Bizim Muş güzeldir, insanları sıcak kanlıdır. Misafirperverdir. Ama bu durum kalıcı olmayabilir. Şu anlamda tabi yanlış anlaşılmasın. Şimdi bir keresinde beni istemeye geldiler ben de görücüye çıkmadım. Adam tavır almış yok işte saygısızlık etti bana bilmem ne. Yahu sen kimsin ki ben sana kahve yapacağım? Tanımam etmem bak işine ya değil mi? Bıktım anladınız mı bu tür saçmalıklardan. Hal böyle olunca bende arkadaş bulma sitesine geldim işte.

Yine söylüyorum arkadaşlar sohbet sürecinde evlilik lafı geçmesin. Ben buraya arkadaşlık kurmaya geldim, evlenmeye değil. Ha evlilik olmayacak mı? Neden olmasın tamamen karşımdaki adama bağlı. Etkilenirim, hoşlanırım o zaman düşünürüz. Lakin hazır değilim yaşıma bakmayın 20 gibi duruyorum zaten. Mesaj atınca numaramı veririm görür anlarsınız. Gidiyorum ben o zaman görüşürüz arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner