Malatya Dul Bayanlar

Malatya dul bayanlar

Malatya dul bayanlar sitesi için aradığımı bulabilmek adına bende ilan bırakmak istedim. Hayatın tüm zorluklarına rağmen yaşama ümidini yitirmemiş, yaşamayı ve eğlenmeyi seven 45 yaşında evlenip boşanmış Malatya merkezde ailesi ile yaşayan dul bir kadınım.

5 yıl önce eşimle aramda talihsiz bir olay yaşandığı için boşandım ve hayata kendi çabalarımla tutunmaya çalıştım. Malatya dul bayanlar için zor bir şehirdir. Zengin bir aileye sahip değilim ancak, ailem elinden geldiği kadar bana her konuda yardımcı oldu ve hiçbir zaman desteklerini benden esirgemediler. Boşanma sürecimde de hep yanımda oldular. 16 yaşında bir çocuğum var ve benimle kalıyor.

Malatya Dul Bayanlar Sitesi

Gelecekle ilgili planlarımda yeniden evlenmek yer alıyor. Bu yüzden bana mesaj gönderirken bunların bilinci olarak hareket edin. Yaşayamadıklarımı yaşama, hayatıma yeniden yön verme düşüncesindeyim. Evlenip boşanmış bir bayan olarak son derece tedirginim aslında bu ilanı verirken. Çünkü Malatya diğer şehirler gibi değil.

Malatya Dul Bayan Telefon Numaraları

İnsanların beni farklı anlayıp hakkımda farklı düşüneceklerinden korkuyorum. O yüzden bu site üzerinden ücretsiz bir şekilde mesajlaşarak tanışmamızın daha doğru olacağı kanısına vardım. En azından bana mantıklı geldi. Malatya dul kadınlar arkadaş ararken normale göre daha fazla seçici davranırlar.  Bilhassa benim güven konusunda çok canım yandığı için son derece hassas davrandığımı bilmenizi istiyorum .

Benim gibi bayan arkadaşınız olsun istiyorsanız öncelikle dürüst ve yalan söylemeyen biri olmanızı istiyorum. Bayan telefonları peşinde koşan erkekler başka kapıya lütfen. Bu tarz saçmalıkları kesinlikle dikkate almıyorum. Malatya dul bayanlar ilanım ile ilgilenen tüm beylerin mesaj bırakmalarını istiyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

44 Mesaj

  1. Selamlar öncelikle ben onur Malatya’dan ben güzel bir bayan arkadaş arıyorum siz yalansız insanlardan hoşlandığınızı belirttiniz ben 32 yaşında edepli bir adamım

    Daha Fazla Mesaj