Kütahya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Kütahya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Damla ben. Herkesi buradan en içten duygularımla selamlıyorum arkadaşlar. Öncelikle aranızda olma amacım, bir erkek arkadaş bulmak. Kendi kriterlerime göre umarım tarafıma ulaşacak beyefendiler olacaktır. Zaten Kütahya erkek arkadaş arayan bayanlar olarak bizim öyle büyük beklentilerimiz yok. Anlaşılmak ve sevilmek istiyoruz. Şimdi biraz da kendimden bahsedeyim.

Bugüne kadar pek çok sayfadan bana ulaşan erkekler oldu. Çoğunu reddettim. Bazıları çok kıskançtı bazıları da vurdumduymaz. Ben bunların tam ortasını arıyorum işte. Hem sahiplenecek hem de çok üzerime düşmeyecek. Yani salınmak bana her aman iyi gelecek. Uzun süredir kendimi yalnız bıraktım. 33 yaşında güzel bir kadın olarak bu yalnızlığın daha fazla sürmemesi gerektiğini artık düşünüyorum. İşte bu yüzden buradayım.

Kütahya Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Bayanlar Sayfası

Yorum yapmak isteyen yorum yapabilir. Ya da mesajlarınızı iletmeniz daha iyi olur. Kriterlerime devam edecek olursam, yaş problemim yok. Yeter ki anlayışlı bir beyefendi olsun. Bunun dışında sevecen, kadınlara saygılı ve nasıl hitap edilmesi gerektiğini bilen baylar daha ne bekliyorsunuz? Kalkıp benim sevgili olmak teklifi edeceğimi sanmıyorsunuz herhalde? Biraz duygusala bağlamak da istiyorum.

Hiç evlenmedim. Ciddi bir arkadaş bulursam önce sevgili olmayı düşünüyorum. Bu süreçte zaten birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Sonrasında ise evliliğe doğru adım atılabilir kimse bilemez. Hayat bize hep farklı şeyler getiriyor. Bazen şans bazen üzüntüler. Bazen de anlayışlı bir kadın veya erkek. Ben o kadınlardan biriyim arkadaşlar. Sabırsız olabilirim bazen mazur görün. Ama erkek arkadaşımı ya da sevgili her zaman sahiplenirim. Yalnız bırakmam. Kütahya erkek arkadaş arayan bayanlar işte sıraladığım bu özelliklere sahiptir. Çevremdeki diğer kız arkadaşlarım da aynen benim gibi. Yeter ki beni sevecek bir erkek arkadaşım olsun.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj

  1. Merhaba DAMLA hanım ben Hasan
    makine mühendisiyim madencilik sektöründe 2000 işçi ve 60 mühendisin çalıştığı özel sektör kömür işletmelerinde işletme müdürü olarak çalışıp 34 yıl sonra emekli oldum. Eşimden 15 yıl önce ayrıldım yalnızlık bir süre sonra çekilmez oluyor hayat arkadaşımı
    arıyorum ömürlük bir beraberlik güven ve sadakat ve huzur dolu günlerde hep birlikte gönlümün en güzel yerinde sizi saklamak istiyorum.

    İnsanları tanımak zor ama yıllar adı deneyim olan yaşanmışlıklarla bedel ödeyerek olgunlaşıyor hele bir de benim gibi 15 yıl yapayalnız geçerse. Ben dersimi aldım mutluluğun reçetesinin önce güvenle başlayıp bir ömür sadakat saygıyı ekleyerek eşle iş arasındaki farkı kesin olarak EŞ olarak beynime kazıdım sizinle ortak bir yerde buluşabiliriz diye düşünüyorum umarım hayallerimizi aynı yuvada birlikte sonsuza kadar yaşarız. Yanlış anlamazsanız ulaşmanız için telefonumu veriyorum bir süre yazışır ortak bir yerde buluşmaya karar verirsek gerekecek diye düşünüyorum.

  2. Merhaba Duygu hanım 45 yaşındayım boşandım anlayışlı olduğuma inanıyorum. Her şey karşılıklı olmalı kelim yakışıklı sayılmam. İsterseniz yazabilir siniz