Evlenmek İsteyen Bayanlar Bursa

Evlenmek isteyen bayanlar bursa

Evlenmek isteyen bayanlar bursa ilanımdan herkese merhaba demek istiyorum. Bursa evlilik ilanları sayesinde birkaç kişiyle arkadaş olmuştum. Niyetim elbette ciddiydi. Fakat aradığım mutluluğu maalesef bulamadım. Bu yüzden de buradan yazmak istiyorum. Arkadaşlar Duygu ben. 29 yaşındayım. Bursa’da oturuyorum. Çalışıyorum. Artık ailemin de isteği üzerine evlilik kararı aldım. Ama bu sürecin biraz uzun olacağını biliyorum. İstediğim bazı şeyler var. Kriterlerime de önem verilmelidir. Erkek arkadaşımın da bu noktada dikkatli davranması gerektiğini söylemek isterim. Evlilik ciddi bir süreç bence. Her şeyden önce saygı olmalı. Sevgi ve diğerleri sonrasında gelir zaten.

Bursa Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evlenmek isteyen bayanlar Bursa konusunda arayış içinde olabilirsiniz. Bu arayışlarınızı yaparken önce bayanın isteklerini ön planda tutmalısınız. İlk olarak erkek arkadaşımın benimle aşırı ilgilenmesi şartımdır. Yani gece aramak istediğimde gerekirse uykusundan uyanmalıdır. Biraz zorlu bir istek olabilir fakat dediğim gibi ilgi görmeye bayılan bir kadınım. İlgisizlik her aşkı bitirir.

Bir sonraki kriterim güvendir. Her kadının arkasında sımsıkı durabilecek bir erkeğin olması bence çok önemli. Neden mi? Şahsen ben yalnız kaldığımda ya da başka bir erkek tarafından arkadaşlık teklifi aldığımda bunu saklı tutamam. Ciddi düşündüğüm kişiyle paylaşırım. Ama buradan gelecek yorumlarda herkes özgürdür. Önce tüm yorumlara döneceğim ve daha sonra telefonda hemen konuşmaya başlayacağım. Sonrasını kimse bilemez. Umarım ısınacağım, güveneceğim ve sevebileceğim insanlarla karşılaşırım.

Bursa Evlilik İlanları

Arkadaşlar nedense Bursa evlilik ilanları sayı olarak artıyor her geçen gün. Bunun nedenine baktığımda erkeklerin de biraz ciddi olduğunu görebiliyorum. Yani artık kadınlar değil, erkekler de güzel bir evlilik yapmak istiyor. İşte karşınızdayım. Yapacağınız küçük bir yorum beni size karşı yakınlaştıracaktır. Bunun dışında Bursa dışındaki arkadaşlardan da yorum bekliyorum. Evlilik illa ki aynı şehirden insanlar arasında yaşanan bir durum değil yani.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 524

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

  1. Merhaba ben Ercan aslen Artvinliyim Bursa’da ailemle beraber yaşıyorum 33 yaşındayım bir otomotiv sektöründe çalışmaktayım ben de ciddi düşünüyorum seni tanımak isterim eğer konuşmak istersen sende bana mesaj atar mısın?

  2. Evlilik düşünüyorsan ciddiysen görüşelim Eskişehirliyim Üniversite mezunuyum öğretmenim yakışıklı şık bir erkeğim öğretmenlik yapıyorum nasip kısmet