Aydın Sevgili Arayan Bayanlar

Aydın Sevgili Arayan Bayanlar

Gülcan’dan herkese merhaba. 32 yaşındayım. Bekar bir kadınım. Kendime bakmayı her zaman severim. Zaten bir kadının yapması gereken ilk şey, kendine olan öz güvenini tamamlamaktır. Ayrıca Aydın sevgili arayan bayanlar arasında ilanı bırakmamın da bazı nedenleri var. Biraz kişisel, biraz da yaşadığım dolayı yeni arkadaşlar edinmeye karar verdim. Bu kararı aslında çok uzun bir süre önce almıştım fakat kendimi ifade edebileceğim böyle bir platform bulamamışım.

Aydın Sevgili Arayan Bayanlar

Arkadaşlar öncelikle bekar bayanlarla sohbet etmenin biraz daha farklı olduğu bir gerçek. Çünkü biz bekar bayanlar çoğu konuda artık deneyimliyiz. Yani ihtiyacınız olan sohbeti sizlerle yapmaya hazırız. En azından kendi adıma konuşuyorum.

Neyse gelelim asıl meseleye. Öncelikle sizden ricam, gerçek bir bayan arkadaş arıyorsanız bana mesaj bırakmanız yeterli. Ben de çok heyecanlıyım çünkü yeni insanlarla sohbet edeceğim için kendimi şanslı hissediyorum. Öyle ki yalnızlıktan sıkılan insanlarla konuşmanın her iki tarafı da rahatlatacağı inancındayım. Tabii birazda içinde bulunduğum ruh hali bu arayışımda etkisi olduğunu söylemem gerek.

Her geçen gün yalnızlığımız biraz daha perçinleşiyor. Hayatım da bir takım sorunlar olduğu gerçek ancak çoğu zaman yeni insanlarla görüşmeyi istiyorum. Bunun nedenini elbette bilemem ama yenilik her zaman iyidir diye düşünüyorum. Aydın sevgili arayan bayanlar gibi bende insanlarla iletişim kurmayı seviyorum. Kafa dağıtmak sorunlardan uzaklaşmak çoğu insana iyi geliyor diyebilirim.

Asıl meselemiz sohbet arkadaşlar. Ben sizlerden gelecek her türlü arkadaşlık yorumuna açığım. Okuduktan sonra gerçekten anlamlı ve arkadaş aramaya yönelik bir şeyler yazdığınıza karar verdiğim an dönüş sağlamak istiyorum. Bu konuda her zaman yalnızlardan yanayım. Bekar olduğum için belki yalnızlığı pek yaşamadım ama diğer insanların ne tür bir psikolojide olduğunu çok iyi bilirim.

Aynı düşünce ve fikirleri paylaşıyorsak sizlerden mesaj beklemekte olduğumu bilmenizi istiyorum. En kısa sürede mesaj yazan herkese tek tek geri dönüş yapacağım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 415

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

13 Mesaj

  1. Merhaba nasılsın ben Ömer 37 yaşındayım sizinle tanışmak istemiyorum düşüncelerimiz aynı ben bekarım sizi bekliyorum efendim kendinize iyi bakın

  2. Merhaba ben Ömer Faruk Kuşadası’nda yaşıyorum 51 yaşındayım yalnızlık benim en yakın arkadaşım ama artık onun arkadaşlığından sıkıldım ve reel görülebileceği bir arkadaşa ihtiyacı duyduğumu hissettim burada ne yazsam beni tanıma ihtimaliniz düşük tabi benimde sizi ama kısaca yazayım 51 yaşındayım yalnız yaşıyorum hobilerim arasında kitap okumak müzik dinlemek ve birde yürüyüş yapmak fakat yürüyüş derken ben sahilde deyil doğada yapıyorum biraz deliyim aklıma koyduğumu yaparım ve en güzel özelliğim içimdeki çocuk hala yaşıyor bir bakarsın parka gider salıncakta sallanır kaydıraktan kayarım insanların benim ne diyeceğini hiç düşünmem böyle bir deliyle arkadaş olmak istersen ben varım

Daha Fazla Mesaj