Ağrı Dul Bayan

Ağrı Dul Bayan

Ağrı Dul Bayan Arkadaş. Selam beyler ben Duygu. Ağrı il merkezinde ikamet etmekteyim. Ağrı ve çevre illerde yaşayan beylerle sohbet etmek adına bu sitede yer alıyorum. Kaliteli ve nasıl yaşaması gerektiğini bilen beylerle dolu dolu zamanlar geçirmek adına bu ilanı bıraktım.

Arkadaş arayışı içerisinde yer alan tüm bayların ilgi çeken yönlerimi anlayabilmeleri konusunda da sabırlıyım. Beylere bu şansı vermek ve tam olarak aradıkları biçimde bir kadın olduğumu da gösterebilmekteyim.

Sadece Ağrı içerisinde olan beylerle sınırlandırma içerisinde yer almamaktayım. Aynı zamanda farklı şehirlerden de düzgün beylerle konuşmak için burada bulunuyorum. Ağrı dul bayan arkadaş arayışı içerisinde olan tüm erkeklerin aradıkları kriterlere sahip olduğum kanısındayım.

İyi bir beyle vakit geçirmek için mesafeleri şart koşan biri değilim. Doğru erkekle karşılaşma şansına sahip olduğumda, o beyi elimde tutmak için elimden gelen çabayı gösterebileceğim. Yalnızlıktan fazlasıyla yorulan ve hayatında farklılıklar arayan biri olarak beylerin mesajlarını dört gözle beklemekteyim. Benle iletişim kurma yoluna giden tüm beylerin iletilerine kısa bir dönüş sağlayabilmekteyim.

Ağrı Dul Bayan Telefon Numaraları

Beylerin maddi durumu benim için önemli bir kriter değildir. Beylerin sadece kendilerine olan bakımları ve öz güven sahibi olmaları benim için en önemli unsurdur. Bu şartlara uyan beylerin zaman kaybetmeden aramaları ve bu sayede de rahat rahat bir konuşma evresine girecek olan beyleri tanıma fırsatına sahip olacağım.

Bu konuda fazlasıyla sabırsız bir tavır sergilemenin yanında beylerle zaman geçirmekten keyif alacağım. Sevgili adaylarımın tutumuna göre kendimi belirleyeceğim ve konuşma esnasında da birtakım kurallarım dahilinde iletişim sürecini gerçekleştirmekteyim. Bu şartlara uyan tüm beylerin aramalarına kesin olarak dönüş yapacağımı belirtirim.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

3 Mesaj

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *