Yaşlı Dul Bayanlar

Yaşlı Dul Bayanlar

Yaş konusunu kafaya takmayan bir kadınım. 47 yaşındayım. Pek de yaşlı olduğum söylenemez değil mi? Adım Mehtap. Yaşlı dul bayanlar yada kadınlar arasında yerimi aldım maalesef. 7 yıldır yalnız yaşıyorum. Ama bu kadar uzun süre yalnız kalmayı kendim seçmedim. Hep konuşacak insanların farklı şekilde bana yaklaşmasından dolayı sıkıldım ve bunaldım. Oysa sabahlara kadar sürecek güzel bir sohbete hiçbir zaman hayır diyemem.

Yaşlı bayan arkadaş arayışında olanlarla buradan iletişim kurmayı doğru buldum. Arkadaşlar yaşımdan dolayı aslında evde vakit geçiren bir kadın olduğumu düşünmeyin. Çok sosyalim. Kafelerde zaman geçirmekten hoşlanırım. Çevremde geniştir. Her akşam arkadaşlarımla turlarız. Bisiklet de sürmeyi seviyorum. Ama artık zamanı geldi. Benimle vakit geçirecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Erkek Arayan Yaşlı  Dul Bayanlar

Yaş takıntım yok dediğim gibi ama bunu yüzüme vuran çok kişiyle karşılaştım. Hemen iletişimi kestim tabi böyle insanlarla. Çoğu zaman yapılan yorumlara da saygı duyuyorum. Eğer sabahlara kadar telefonda konuşmayı seviyorsanız bence daha fazla beklemeyin. Çünkü yaşlı dul bayanlar telefonda konuşmaya bayılır. İnsanları sever ve sahiplenir.

Kendime ait bir atölyem var. Resim çiziyorum. Güzel sanatlar mezunuyum. Geçenlerde bir arkadaşımın portresini çizip gönderdim neredeyse bana aşık olduğunu söyleyecekti. Anladım tabi gözlerinden. Telefonda görüntülü konuşurken kendisini ifade etti ama yaş konusuna takıldığı için arkadaşlık teklifini reddettim.

Artık düşündüm ki yeni bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Çok siteden yüzlerce yorum geliyor. Neden mi? Yaşımı hiç göstermiyorum. İlk kez gören 30 yaşında genç ve güzel bir kadın gördüğünü söylüyor. Bakımlı olmamın en güzel sonucu bu belki de. Neyse arkadaşlar lafı daha fazla da uzatmayayım. Güzel bir arkadaşınızın olmasını istiyorsanız buyurun yorumlarda kendinizi gösterin. Her akşam yorumları okumak için geliyorum çünkü dediğim gibi boş vaktim çok.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 381

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

277 Mesaj

  1. Merhaba Mehtap hanım mesajınızı gördüm okudum sana yazıyorum seninle arkadaş olmak istiyorum eğlenmeyi gezmeyi seviyorum seninle iyi bir arkadaş olmak istiyorum ismim Hasan 45 yaşındayım kilo 67 boy 167 sende hazırsan cevabını bekliyorum

  2. Merhaba ben beş yıldır ayrı yarı yaşayan bir kişiyim, işim Bahçıvanlık benimle tanışmak isteyen bir bayan önce Allah tan korkmalı, yalan konuşmamalı tanışıp önce bir müddet arkadaşlık ile kendimizi tanımalı daha sonra olacaklara karar vermeliyiz, görüşmek isterseniz pazar günü izin günüm, arama isterseniz araya bilirsiniz veya mesaj atabilirsiniz…

  3. Merhabalar Mehtap Hanım, Evet doğrusu güzel ve şirin Hanımsınız. Biliyorum biraz sizden uzak ama yinede benim için 3 saat Uçak saatliğine 😁.
    51 yaşındayım ve sizinle tanışmayı çok isterim. İsviçre’de yaşamaktayım, kendi dairemde. Sizde kabul ederseniz, e mail imden bana ulaşabilirsiniz. Saygılarımla Gürcan.

    Daha Fazla Mesaj