Yaşlı Dul Bayanlar

Yaşlı Dul Bayanlar

Yaş konusunu kafaya takmayan bir kadınım. 47 yaşındayım. Pek de yaşlı olduğum söylenemez değil mi? Adım Mehtap. Yaşlı dul bayanlar yada kadınlar arasında yerimi aldım maalesef. 7 yıldır yalnız yaşıyorum. Ama bu kadar uzun süre yalnız kalmayı kendim seçmedim. Hep konuşacak insanların farklı şekilde bana yaklaşmasından dolayı sıkıldım ve bunaldım. Oysa sabahlara kadar sürecek güzel bir sohbete hiçbir zaman hayır diyemem.

Yaşlı bayan arkadaş arayışında olanlarla buradan iletişim kurmayı doğru buldum. Arkadaşlar yaşımdan dolayı aslında evde vakit geçiren bir kadın olduğumu düşünmeyin. Çok sosyalim. Kafelerde zaman geçirmekten hoşlanırım. Çevremde geniştir. Her akşam arkadaşlarımla turlarız. Bisiklet de sürmeyi seviyorum. Ama artık zamanı geldi. Benimle vakit geçirecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Erkek Arayan Yaşlı  Dul Bayanlar

Yaş takıntım yok dediğim gibi ama bunu yüzüme vuran çok kişiyle karşılaştım. Hemen iletişimi kestim tabi böyle insanlarla. Çoğu zaman yapılan yorumlara da saygı duyuyorum. Eğer sabahlara kadar telefonda konuşmayı seviyorsanız bence daha fazla beklemeyin. Çünkü yaşlı dul bayanlar telefonda konuşmaya bayılır. İnsanları sever ve sahiplenir.

Kendime ait bir atölyem var. Resim çiziyorum. Güzel sanatlar mezunuyum. Geçenlerde bir arkadaşımın portresini çizip gönderdim neredeyse bana aşık olduğunu söyleyecekti. Anladım tabi gözlerinden. Telefonda görüntülü konuşurken kendisini ifade etti ama yaş konusuna takıldığı için arkadaşlık teklifini reddettim.

Artık düşündüm ki yeni bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Çok siteden yüzlerce yorum geliyor. Neden mi? Yaşımı hiç göstermiyorum. İlk kez gören 30 yaşında genç ve güzel bir kadın gördüğünü söylüyor. Bakımlı olmamın en güzel sonucu bu belki de. Neyse arkadaşlar lafı daha fazla da uzatmayayım. Güzel bir arkadaşınızın olmasını istiyorsanız buyurun yorumlarda kendinizi gösterin. Her akşam yorumları okumak için geliyorum çünkü dediğim gibi boş vaktim çok.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 38

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

7 Mesaj

  1. Merhaba ben Kenan Kayseri’den 1 75 boyundayım 70 kiloyum esmerim kendime her bakımdan oldukça güveniyorum arkadaşlıkta amaç her ne olursa olsun yalansız bir arkadaşlık olmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Kayseri Nevşehir Yozgat civarı bir bayanla tanışıp görüşmek istiyorum ne istediğini bilen açık sözlü bayan olmasını isterim.

    Bana her konuda kesinlikle güvenebilir siniz güven karşı taraf için ne kadar önemliyse benim içinde bir o kadar önemlidir irtibat kurmanız dileği ile..

  2. Merhaba Bursa’dan ne istediğini bilen bayanlarla tanışmak istiyorum özel sektörde çalışıyorum benimle hayatın her rengini yaşamak isteyen siz bayanları bekliyorum dürüstçe ve karşılıklı anlayışlı her konuda konuşarak medeni bir şekilde ne istediğimizi anlayarak birbirimizi kırmadan incitmeden uzun soluklu bir arkadaşlık için ben varım diyorsan buyur o halde sen kanıma gir ben damarlarımı ikna ederim

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *