Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Selman ben nasılsınız arkadaşlar? Uzman çavuş evlilik ilanları konusunda ben de burada yer almak istedim. Gerçek bir bayan arkadaş arıyorum çünkü. Evlenmek demek hayatın kalan kısmında beraber mutlu bir ömür geçirmek demek bana göre. Bu yüzden her iki tarafın da anlaşması şart tabi. Bana arkadaşlarım geçimsiz derler genelde. Oysa benimle tanışanlar sürekli sohbet etmek istiyor.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları Telefonu

Bilemiyorum neden dolayı hoşlanıyorlar ama böyle. Yaşım 30 bu arada. Uzman çavuş olarak 3 senedir çalışıyorum. Çok şükür durumum vaktim yerinde yani. Bunun dışında hayattan bazı beklentilerim var. Bir bayan ile tanışıp onunla güzel vakit geçirmek ve yeteri kadar birbirimizi tanıdıktan sonra da gerekli adımları atmak. Bunlar güzel şeyler ya ne bileyim. Daha önce nişanlanmadım ben. Yani bu konuda bir adım atmadım. İlk adımı buradan atıyorum haliyle. Neyse durum böyle arkadaşlar. Mesajlarınızı atarsanız ben de ona göre dönüş yaparım ve sohbete başlarız ne dersiniz?

Evlenmek İsteyen Uzman Çavuşlar İlanı

Biraz sıkıcı bir tipim var. Buna çok gülüyorum ama arkadaşlar öyle söylüyor. Olsun yahu her şey tip mevzusu olmamalı. Gönüller bir olursa hiçbir konuda sorun yaşanmaz diye düşünüyorum. Neyse bunun dışında aklıma gelen şeyler de var. Nasıl bir evlilik planı var mesela aklınızda? Kiminle olmalı, tanıştığınız erkek hangi özelliklere sahip olmalı? Bunlarla ilgili de biraz kendinizden bahsederseniz çok sevinirim.

Artık ana gündemim evlilik. Umuyorum ki buradan yazacak olan hanımefendilerle seviyeli bir sohbet yaparız ve sürece karar veririz. Biraz sabır istiyor bu işler ama olsun. Sabrın sonu selamettir derler. Ben hazırım o konuda sorunumuz yok. Önemli olan karşımdaki bayanın evliliğe hazır olması. Gerisi gerçekten de hikaye gibi bir şey yani.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj

  1. Merhaba kaç yaşındasın bana uygun mudur yaşın ben 34 yaşındayım ve 3 çocuğum var başımdan evlilik geçti senin geçti mi?