Üye Olmadan Arkadaş Bulma Siteleri

Üye Olmadan Arkadaş Bulma siteleri

Üye olmadan arkadaş bulma siteleri arayışında olan tüm beylere merhaba. Adım Aysu 27 yaşında son derece bakımlı ne istediğini bilen, zengin, maddi durumu yerinde, daha önce evlenmemiş ki evlenmek için yaşımın çok erken olduğunu düşünen bir bayanım eğlenecek koca arayan zengin kadınlar biriyim. Arkadaşlık sitesi ücretsiz üye olmadan olduğu için bu siteye ilan vermek istedim. Neyse konuyu dağıtmadan kendimden bahsetmeye devam edeyim size.

Hayatı ve yaşamayı seven, sıcakkanlı, sempatik, güler yüzlü neşeli bir yapıya sahibim. Arkadaş çevresi oldukça geniş bir bayan olsam da bir türlü aradığımı bulamamaktan yana şikayetçiyim. Bunun nedeni de menfaat dostluklarının olması sanırım. Oysa hayalimde ki şeyler çok farklı.

Ücretsiz Üye Olmadan Arkadaş Bulma Siteleri

Neden bu siteden bir arkadaşlık arayışındayım önce onu söyleyeyim size. Hayatın beni yorduğunu, yıprattığını düşünüyorum. Bunu hem ruhen hem de beyin olarak fark edebiliyorum. Yaşımın da verdiği düşünce ile bu saatten sonra kendi çevremden birilerini bulmak yerine en azından beni tanımayan, huyumu suyumu bilmeyen biri ile tanışmak daha mantıklı geliyor. Nedenine gelecek olursak, hiç bir şeyimi bilmediği için bana rol yapacak bir şeyi olmayışı. O yüzden Üye olmadan arkadaş bulma siteleri benim için son derece ideal bir yer.

Arkadaş Bulma Sayfası

Belirtmek istediğim bir şey var arkadaşlar. Sürekli olarak rahatsız edilmek hiç hoşlanmadığım bir durum. Tanıştıktan sonra numaramı tabi ki size vereceğim ama, benimde kendime göre bir hayatım bir yaşam tarzım var. Gece gündüz deli gibi aranmayı da rahatsız edilmeyi hiç ama hiç sevmiyorum. Karşımda ki kişiye gönül rahatlığı ile numaramı vermek, ona güvenmek ve sürekli rahatsız edilmemek istiyorum.

Arkadaş bulma sayfası olan bu siteye ilan vererek umarım iyi yapmışımdır ve yine ummak istiyorum ki yanlış kişi ile karşılaşmayacağım. Benim gibi bayanlarla tanışmak istiyorsanız mutlaka belirtmiş olduğum kriterlere uymanız ve söylemiş olduğum özelliklerin sizde olması gerekiyor.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

30 Mesaj

  1. Merhaba Songül hanım bende sizinle aynı kaderi yaşıyoruz bende 35 yaşında yakışıklı karizmatik biriyim sizin gibi olgun bir bayanla tanışmak isterim

  2. Selam ben Mert. Diyarbakır’da yaşıyorum ciddi kız arkadaş arıyorum ciddi arkadaşlık arıyorum benim yaşım 23 lütfen ciddi olanlar yazsın teşekkürler.

    Daha Fazla Mesaj