Türbanlı Bayan Arkadaş

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 yıldır yalnız yaşayan Dul türbanlı çocuksuz kadınım. Yalnız yaşamanın getirdiği zorlukların yanı sıra hayatımda kimsenin olmayışı da beni hem ruhsal hem de duygusal olarak çöküntü içine soktu.

Dul Türbanlı Bayanlar

Ayrıldıktan sonra hayatıma kimse girmedi yada ben kimseyi sokmak istemedim bilemiyorum. Yalnızlık Allah’a mahsus derler, bunu son birkaç aydır daha iyi anladım. Fotoğraflar bana ait gördüğünüz gibiyim  ne eksik ne fazla. Boyum 165 kilom 54 kumralım. Güzel olduğunu düşünen biriyim. Pek fazla arkadaşım yok. Bir firmada temizlik elemanı olarak çalışıyorum. Anca elimden o iş geliyor. Hayat zor, bir şekilde bir şeyler için mücadele etmek gerekiyor.

Türbanlı Kadınlar

Yeni birini hayatıma sokma konusun çok düşündüm. Bu konuda çok tereddüt ve endişelerim var. Yeniden sevebilir miyim filan gibi. Bana bu konuda destek olacak sabırla beni bekleyecek kişilerin olması tercihimdir. Türbanlı kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmem ama ben ben diğer Türbanlı dul bayanlar gibi değilim bunu bilin. Türbanlı bayan arayan erkeklerinde bana doğru düzgün davranmasını istiyorum.

Türbanlı Bayan Arkadaş Arayanlar

Yalana tahammül edemiyorum ve kesinlikle kandırılmak istemiyorum. Ben nasıl fotoğraflarımı ekledim, hakkımda ki gerçekleri doğru düzgün bir şekilde anlattımsa sizde aynı şekilde yalan söylemeden düzgün bir şekilde bilmem gereken her şeyi eksiksiz olarak bana anlatmanızı istiyorum. Arkadaş olacaksak yalana dolana ihtiyaç duymayalım.. Belirttiğim şeyler size uygunsa ve Türbanlı kadınlar bayan arkadaş arıyorum diyorsanız mesaj atsın lütfen. Her mesaja elimden geldiğince geri dönüş yapmaya çalışacağım bilginize. Şimdilik kaçtım görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

528 Mesaj

Daha Fazla Mesaj