Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 yıldır yalnız yaşayan Dul türbanlı çocuksuz kadınım. Yalnız yaşamanın getirdiği zorlukların yanı sıra hayatımda kimsenin olmayışı da beni hem ruhsal hemde duygusal olarak çöküntü içine soktu.

Ayrıldıktan sonra hayatıma kimse girmedi yada ben kimseyi sokmak istemedim bilemiyorum. Yalnızlık Allah’a mahsus derler, bunu son birkaç aydır daha iyi anladım. Fotoğraflar bana ait gördüğünüz gibiyim  ne eksik ne fazla. Boyum 165 kilom 54 kumral tenli güzel olduğunu düşünen biriyim. Pek fazla arkadaşım yok. Bir firmada temizlik elemanı olarak çalışıyorum. Anca elimden o iş geliyor. Hayat zor, bir şekilde bir şeyler için mücadele etmek gerekiyor.

Türbanlı Kadınlar

Selam Ben Erzurum’dan Hülya 24 Yaşındayım. Hemen İlanı Oku

 

Türbanlı Kadınlar

Yeni birini hayatıma sokma konusun çok düşündüm. Bu konuda çok tereddüt ve endişelerim var. Yeniden sevebilir miyim filan gibi. Bana bu konuda destek olacak sabırla beni bekleyecek kişilerin olması tercihimdir. Türbanlı kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmem ama ben ben diğer Türbanlı dul bayanlar gibi değilim bunu bilin. Türbanlı bayan arayan erkeklerinde bana doğru düzgün davranmasını istiyorum.

Yalana tahammül edemiyorum ve kesinlikle kandırılmak istemiyorum. Ben nasıl fotoğraflarımı ekledim, hakkımda ki gerçekleri doğru düzgün bir şekilde anlattım sa sizde aynı şekilde yalan söylemeden düzgün bir şekilde bilmem gereken her şeyi eksiksiz olarak bana anlatmanızı istiyorum. Sonrasında bana sürpriz yaparsanız bende size yaparım ona göre 🙂 Arkadaş olacaksak  yalana dolana ihtiyaç duymayalım..

Belirttiğim şeyler size uygunsa ve Türbanlı kadınlar bayan arkadaş arıyorum diyorsanız mesaj atsın lütfen.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

238 Mesaj

  1. Ben Malatyalıyım yaşım 38 bir evlilik geçirdim ve boşandım aradığım kişi bana hem hayatıyla hem sevgisiyle gerçek olacak yalan dolan istemiyorum hayatımda ne zengin biriyim nede fakir benim hayat felsefem yanımda olan kişiye sevgimi gerçek anlamda gösteririm yeter ki dürüst olsun içinde kin olmasın kin beslemesin kindar olan insanlar sevgiden anlamaz aşkı bilmez o yüzden ben ölünceye kadar yanında olurum sevgimin değerini bilirsen eğer ararsan ben buradayım Malatya’dan sevgiler saygılar sunarım

  2. Selam ben İstanbul da ve şuanda Balıkesir Burhaniye’de yaşıyorum kimya mühendisiyim kimyasal ham madde satıyorum altın ve gümüş takıları satıyorum eşim 4 sene önce öldü çocuk yok seninle mutluluğu beraber yaşamak istiyorum whatsapp da görüşelim konuşalım saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Umarım görüşürüz.

    Daha Fazla Mesaj