Trabzon Bayan Arkadaş

Trabzon Bayan Arkadaş
Adı: Firuze
Şehir: Trabzon/Önce İl Seçiniz
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 28
Etnik Köken: Türk
Boy: 168 cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Buğday

İyi günler. Firuze ben. Adımdan dolayı aslında bana şiir yazanlar çok oluyor. Aranızda var ise böyle bir yeteneği olan beklerim. Neyse konuma geçeyim. 28 yaşında genç ve güzel bir bayan olarak Trabzon bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Bu konuda ciddi düşünmek istiyorum. Gün geçirmek için değil her anımı beraber geçireceğim bir arkadaş arıyorum. Her geçen gün yalnızlığımın farkına varıyorum. Bundan birkaç yıl önce sevgilim oldu. Ama beklediğim sevgiyi bulamadım. Şimdi buradan sizlerle iletişim kurmak istiyorum.

Bay arayan bayanlar Trabzon bölgesinde çok mu bilmiyorum. Ama ben arıyorum işte. Günümüzdeki aşklar yalan olmuş sanırım. Yani belki de bana öyle geliyor. Bunun dışında yalnızlık sorun değil belki de. Arkadaşım çok. Ama ben erkek arkadaş arıyorum. Trabzon bayan arkadaş arayanlar da bu şansı mutlaka değerlendirmeli diye düşünüyorum.

Trabzon’da Bayan Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlar ben samimi konuşmayı seviyorum. Öyle çok soğuk biri de değilim. Sevgilim olacak kişiyle her zaman ilgilenirim. Onu yalnız bırakmam. Peki ben de yalnız kalmam değil mi? Ya Trabzon arkadaş ilanlarında çok kez hikayemi yazdım. Görüşmek isteyenler de oldu. Isınamadım ki birçoğuna. Sadece biri ciddi düşünüyordu. Onunla da sevgili olduk zaten. 2 sene sürdü.

Trabzon sevgili bulma

Bay arayan bayanlar Trabzon için güzel fırsatlar sunabilir. Ne bileyim güzel bir arkadaşlık, güzel bir hayat. Belki de evlilik. Olamaz mı? Bu dünyada her şey olabilir. Yeter ki sevmesini bilelim. İnsanlığımızı kaybetmeden birbirimize karşı saygılı olalım. Gerisi geliyor zaten. Yanlış mıyım? Arkadaşlar beni çok bekletmeyin. Lütfen günümüzdeki aşkları bir kenara bırakarak ciddi bir arkadaşlık isteyenler benimle iletişime geçsin. Numaramı ancak bu arkadaşlara verebilirim çünkü. Beşikdüzü bayan arkadaş içinde mesajlarınızı bekliyorum. O halde gittim ben.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 277

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj