Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum

telefon mesaj arkadaşı

Telefon Mesaj Arkadaşı Arıyorum Diyen Beyler Hepinize Selamlar ismim Buse. Ben çalışmayan lise mezunu tüm gün evde oturan 26 yaşında resimde gördüğünüz üzere hoş bir bayanım. Sürekli evde olduğumdan ötürü telefonumda mesaj yazarak mutlu oluyorum.

Telefon mesaj arkadaşlığı kurmak isteyenleri bekliyorum. Siz de mesaj atarak keyifli dakikalar geçirmek ister misiniz? Öyleyse telefon mesaj arkadaşınız olmaya adayım. Telefon bilgilerim profilimde yer almakta olup detaylı inceleyerek şartları yerine getiren birisi iseniz lütfen telefon ile mesaj gönderin.

Mesaj Arkadaşı

Mesaj arkadaşı olabilmek için telefonunuzda İnternet paketinizin olması gerekiyor. Mesajlarımı Whatsapp üzerinden gönderiyorum. Siz de bu uygulama yolu ile benimle mesajlaşmak istiyorsanız acele edin. Diğer mesaj arkadaşlarımı bekletmediğim gibi sizi de asla bekletmem. Güzel ve keyifli dakikalar geçiririz.

Telefonda Sohbet Edebileceği Sevgili Arayan Üniversiteli Kız. Hemen İlanı Oku

Telefon Arkadaşı

Telefon gizliliktir. Benim gizliliğimi ise dışarıya karşıdır. Bu arkadaşlık sitesinde güvenle telefonumu verebiliyorum. Siz de buranın bir üyesi iseniz benimle arkadaş olabilirsiniz.

İlerleyen süreçte telefon arkadaşı da olabiliriz. Telefon numaramı alabilir ve sohbetimize telefon ile konuşarak ya da mesajlaşarak devam ederiz. Tamamen size ve sizin bana yaklaşımınıza bağlıdır. Telefon arkadaşlığı için ben burada sizi bekliyor olacağım

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

73 Mesaj

Daha Fazla Mesaj