Tekirdağ Bayan Arkadaş

Tekirdağ bayan arkadaş

Tekirdağ bayan arkadaş bulma arayışında olan saygılı kendini bilen, aklı başında tüm beylere merhaba demek istiyorum. Adım Dilbura 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. Kıpır kıpır eğlenceli ne istediğini ve aradığını bilen sempatik yapıya sahip ve güzel olduğunu düşünen bir bayanım.

Telefonda sohbet edebileceğim kendim gibi olgun düşünceli arkadaşlar aramaktayım. İnsanlara karşı güven sorunu yaşadığım için karşı tarafa alışıp güvenene kadar kısacıkta olsa bu şekilde bir başlangıç yapmak istiyorum. Bunun olma sebebi de bir çok kez hayal kırıklığına uğramam, güvenimin boşa çıkması ve üzülmem. Bazı şeyleri fazlası ile kafama takıyorum elimde olmadan. Geçmişte yaşadığım kötü şeylerden olsa gerek henüz atlatamadığım bazı durumlar var. Neyse sizi fazla sıkmak istemiyorum geçmiş konuları açarak. Tekirdağ bayan arkadaş arayanlara kısaca kendimden bahsetmem gerekirse, 170 boyunda 54 kiloda kumral beyaz tenli hanım hanımcık biriyim. Üniversite okuduğum için bulunduğum şehirde kız arkadaşlarım ile beraber kalmaktayım.

Tekirdağ Güzel Bayan Arkadaş İlanları

Tekirdağ arkadaşlık sitesi yerine burayı tercih ettim. Aslen Konyalıyım ve ailem orada. Okul hayatından sonra ailemin yanına dönmek yerine mesleğimi ele alıp kendi ayaklarımın üstünde durma düşüncesindeyim. Hayat bizlere ne getirir bilinmez ama şu anlık ilerisi için sadece arkadaşlık düşüncesi içerisindeyim. Tabii yine söylüyorum ne olur ne olmaz bunu şimdiden kestirmek zor.

Belirttiğim şartları kabul ediyor ve kendinize güveniyorsanız Tekirdağ bayan arkadaş olarak ben sizlerle tanışmaya hazırım :). Tek istediğim buraya ilan bırakıyorum diye farklı düşüncelere girip garip garip mesajlar atmamanız? Anlıyorsunuz beni değil mi :)).

Tercihlerim arasında mutlaka burada olacak diye bir kural kaide yok. Diğer şehirde ki beylere de kapım açıktır bilmiş olun. Gelmeyi gitmeyi sorun etmeyecekseniz tüm teklifleri değerlendirmek isterim 🙂 İlanımı okuyan herkesten yorum ve mesajlar beklemekteyim. Görüşmek dileği ile kendinize çok ama çok  iyi bakın

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

Daha Fazla Mesaj