Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadaş

Suriyeli bayan arkadaş arıyorum diyen erkekler merhaba. Ben Suriye’den  5 yıl önce Türkiye’ye gelmiş ailesi ile birlikte yaşayan genç ve hayalleri olan bir kadınım. 29 Yaşındayım ismim Aden. Hayatın insana ne getireceği asla bilinmezmiş. Yaşamış olduğum farklı hayattan, farklı diyardan başka ülkeye, başka kültüre gelmek her ne kadar zor olsa da Türkiye hem dini yönden hemde kültürel benzerlikten dolayı adaptasyon sorunumu hızlandırdı. 

Ülkemizde ki savaştan dolayı geri dönmemiz şimdilik zor gibi gözüküyor. Ailemle birlikte oturma izni aldığımız için hayatımın geri kalan kısmını burada geçirmek düşüncesindeyim. Benimde düşüncem bu ülkenin bir parçası olmak ve bu ülkeye ait olabilmek.

Suriyeli Bayan Telefon Numaraları

Erkek arayan Suriyeliler gibi benimde amacım birebir görüşmeden önce uzun uzun telefonda sohbet edip tanışmak. Numaramı yazmıyorum çünkü çok fazla kişinin arayacağını ve gereksiz muhabbetlere gireceğini düşünüyorum. Benim amacım net ve belli. Zaten bir Suriyeli bayan telefon numaraları vermesinin de pek uygun olacağını düşünmüyorum.

Kısaca size kendimden bahsetmem gerekirse fiziksel olarak uzun boylu gayet bakımlı hoş kişisel temizliğine özen gösteren 172 boyunda 60 kiloda bir bayanım. Fotoğraf bana aittir. Öyle manken filan aramıyorum. Zenginlik, güzellik filan bunlar gelip geçici şeyler fakat azda olsa eli ayağı düzgün olsun ailesine çoluk çocuğuna bakabilsin isterim.

Suriyeli Bayan

Suriyeli bayan olarak mutlaka olmasını istediğim bazı şeyler var. Bunların başında evlenecek olduğum kişinin kesinlikle alkol kullanmamasını istiyorum. Bunlara ek olarak temiz bakımlı olması, mümkünse sigara kullanmaması, kadına değer vermesi ve saygı duymasını istiyorum. Diğer şeyleri pek önemsemiyorum. Mesela kalabalık aileden geldiğimiz için hizmet etme durumlarına alışığım ve bunu asla sorun yapmam. Kocamın bir dediği iki olmaz kesinlikle 🙂

Dul Zengin Kadın Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Suriyeli Bayan Arıyorum

Suriyeli Bayan arıyorum diyorsanız genelde bizlerin kapalı olacağını biliyorsunuzdur. Bende kapalı bir bayan olarak düğünümü İslami evlilik koşullarına uygun bir şekilde yapmak istiyorum. Yani söylenir daha bilmiyorum böyle bu tarz şeyler arayışındayım. Net olsun düzgün olsun başka bir şey istemiyorum gibi.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Suriyeli bayan arkadaş arıyorsanız aradığınız kişinin ben olmadığını belirteyim. Bu tarz talepler ile gelmeyi.  30 yaş altı 50 yaş üstü kişileri de kesinlikle istemiyorum. Çocuklu, evlenip boşanmış kişilerle kesinlikle irtibata geçmek istemiyorum.

Baştan yalansız başlarsak her şey daha güzel olur diye düşünüyorum. Aksi durumda diğer türlü sadece zaman kaybetmiş oluruz. Ne siz beni salak yerine koyun nede bir birimizin değerli vakti ve hayalleri ziyan olmasın. Söyleyeceklerim bu kadar. Adaylarımdan mesaj beklemekteyim.

Suriyeli kadınlar, Suriyeli eş arayan bayanlar

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

123 Mesaj

  1. Adım Suat Ankara’da yaşıyorum memurum ve hiç evlenmedim evlenebileceğim dürüst birini arıyorum 182 boy 78 kilo beyaz tenli biriyim baştan söyleyeyim öyle Türk filmi oyuncusu gibi çok yakışıklı biri bekleme eli yüzü düzgün normal birisiyim sen çok güzelsin gördüğüm kadarıyla nasip tabi tanışmak isterim.

    Yaşım 42 evim arabam var kısaca evlendiğimde kira ve iş sıkıntımız olmaz bu zamana kadar bekar olmam bu birikimleri yapmamı sağladı ancak artık zamanı geldi hatta biraz da geçti desem yeridir başörtülü olman benim içinde iyi oldu muhafazakar biriyim Hanefi mezhebindenim. sormak istediğin bir şey olursa sor tanışmak istersen bana yazman yeterli olacaktır.

  2. Selam ben Ahmet 28 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum askeri personelim sizinle tanışmak istiyorum biliyorum 30 yaş altı kişilerin yazmasını istemiyorsunuz ama hoşuma gittiniz bence yaş hiçbir şeye engel değil saygılar güzel bayan

Daha Fazla Mesaj