Subayım Evlenmek İstiyorum

Subayım Evlenmek İstiyorum

Hiç öyle lafı dolandırmak istemiyorum. Ben subayım evlenmek istiyorum. Yaşım 36. Evet biraz geciktik gibi ama bilemeyiz işte. Karşıma çok da aday çıktı ancak netleştiremedim kafamda. O yüzden de gerçek hayatta eş adayı aramaktan vazgeçtim. Şimdi önüme bakıyorum. Gelecek güzel günleri düşünüyorum. Tabi doğru kişiyle arkadaşlar. Bayanların da evlenmek için subay arayıp aramadığını bilemiyorum.

Dürüst Subayım Evlenmek İstiyorum

Şansımı denedim işte. Bakarsın en güzeli gelir bulur, anlaşırız, konuşuruz ve evleniriz. Bazen de hiç başlamadan biter gider. Anlayamıyorum yani. Subayım evlenmek istiyorum ilanı açarken adımı söylemeyi unuttum. Benim adım Seçkin. Uzun süredir subayım zaten. Birikimimi yaptım, kafam da rahat. Ama bir eşim olsa çok daha iyi olacak diye düşünüyorum. Olmasa da yapacak bir şey yok. Lakin şu yalnızlık artık can sıkmaya başladı. Sosyal çevrem kalabalık olsa da evlenecek kişiye henüz denk gelmedim diyebilirim.

Evlenmek İsteyen Subaylar

Subay olmak sizin için bir sorun olur mu önce bunu yanıtlayalım. Daha sonra ise telefonumu verince konuşuruz bir güzel. Neler olacağını kimse bilemez elbette. Belki anlaşırız, belki hiç sohbet etmeden kapatırız olayı. Fakat insanlar konuşmadan anlaşmadan evlilik kararı alamaz ki. Doğru insan deyip duruyoruz da biz doğru muyuz ona bakmak lazım. Aynada kendime bakınca gayet güvenilir ve dürüst bir erkek görüyorum.

Kendimi övmeyi sevmem lütfen yanlış anlamayın ama durum böyle işte. Umuyorum ki huyu güzel birine denk gelirim. Aşık olmayalı da çok oldu. Bu duyguyu unuttum gibi ama illa ki vardır birisi. Varsa buradan yazsın bulsun beni. Yalnızlık çok kötü be arkadaşlar. İşim gücüm var diye mutlu sanıyorlar. Var tamam ama yalnızım işte bunun neresi güzel olabilir ki? Gittim şimdilik. Mesajlarda görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

2 Mesaj