Şile Bayan Arkadaş

Şile Bayan Arkadaş

Cansu ben selam herkese. 24 yaşındayım. Şile bayan arkadaş arayanlar varsa buradayım artık. Bir süredir kendi yalnızlığımda takılıyordum ama baktım ki yok olmuyor artık. Bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Peki neden var diye soracak olursanız, arkadaşlar birincisi yalnızlık güzel bir şey değil. İkincisi yanımda beni mutlu edecek, kollayacak, benimle her yere gelecek birine ihtiyacım var. Gerçekten sevgi kolay olmasa da bir süre sonra ısınıyor insan. Ama anlayışlı bir erkek arkadaş arıyorum ben. Güzelliğimden dolayı beni kıskanacak, laf söyleyecek olanlarla asla işim yok.

Bayan arkadaş arıyorum diyenler buradan bana yorum veya mesaj atabilir. Fakat numaramı da almak isteyenlerin mesaj atarak kendini tanıtması gerekiyor. İnsanların nasıl bir yapıda olduğunu bilemem. O yüzden kısa bir şekilde tanıtırsanız duruma bakarız, gözlerinizden okurum ben zaten var ya gerçekten heyecan bastı şimdi. Tüm mesajlara da dönüş yapacağım arkadaşlar.

Şile Bayan Arkadaş İlanları

Şimdi birisi bana aşkın tanımını yapabilir mi? Yani aşk hep yan yana olmak mı yoksa uzaktayken de sevmek ki? Bu konuda varsa düşünceleriniz buyurun ben dinlerim. Ya da nasıl desem, sevgi hemen mi yoksa yavaşça mı başlar? Bu sorular önemli arkadaşlar. Ciddi olarak yanıtlayacak olanlara dönüş yaparım bilmiş olun. Neyse hayırlısı da diyelim. Arkadaş olmak kolay ama sevgili olmak biraz zor gibi. Çekilmeyecek bir bayan değilim aslında. Güzelim, huyum suyum yerinde ama biraz kıskancım gibi. Erkek arkadaşımı paylaşamam ya kimseyle.

Tabi bunlar çok sonra konuşulacak konular. Önce tanışmak gerekiyor. Duruma bakarız, ilerleriz, severiz, hoşlanırız. Umut ediyorum ki güzel günler kapıdadır. Ben sayfamı açtım bembeyaz hemde. Kimler imzasını atmak isteyecek heyecanla bekliyorum tabi çok da merak ediyorum aslında. Hoşça kalın görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 381

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner