Sarışın Dul Kadınlar

Sarışın dul kadınlar ilanı

Sarışın Dul Kadınlar İlanı ile ilgilenen okuyan herkese selamlar. İsmim Lara sarışın bakımlı oldukça çekici  uzun boylu son derece güzel bir bayanım. Kişisel bakımıma oldukça özen gösteriyorum.

Dul kalmanın sebepleri arasında fazlasıyla uyuşmazlık vardı. Eski eşim olan kişi benimle hiçbir konuda uyum sağlayamadı. Daha fazla bu ilişkiyi devam ettirmeme kararı alarak ayrıldım. Yalnızlık ise tercihim değildir. Ben erkeksiz duramayan bir dul bayanım.

Sarışınım ve beyaz tenliyim. Bu fiziksel dış görünüşüm ile sizleri etkilemeyi isterim. Albenisi yüksek bir kadın olmamın avantajı ile erkeğimi fazlasıyla memnun ederim. Erkek arkadaşım olmaya aday kişileri beklemek için burada yer alıyorum.

Sarışın Dul Kadınlar İlanı sayesinde sabırsızlığımın ve bekleyişimin uzun sürmemesini diliyorum. Sarışın dul kadınınızı daha fazla bekletmeyin. Kısaca kendimden bahsetmek isterim. 60 kiloda ve 1.76 boyundayım. Sevgili adaylarımın da fiziki olarak en az benim kadar kendilerine bakmalarını ve dikkat etmelerini isterim.

Sizden mesaj beklerken hatırlatmak istediğim son bir şey daha kaldı. Lütfen anlayışsız ve kültürsüz erkekler iletişime geçmeyi düşünmesinler. Karşılıklı olarak sevgi, saygı, hoşgörü, anlayış, beğenme, uyum ve sıcaklık benim için fazlasıyla önemlidir. Mesajlarınızı bekliyorum görüşmek dileği ile..

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 38

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

39 Mesaj

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *