Romanya Evlilik İlanları

Romanya evlilik ilanlari

Yasemin ben. 28 yaşında güzel bir bayanım. Romanya evlilik ilanları açmak istedim aslında. Nedeni de doğal olarak evlenmek istediğimden dolayı. Şimdi arkadaşlar evlilik öyle göründüğü kadar sakin bir süreç değil. Stresli ve heyecanlı bir durum sanırım. Çevremden öyle gördüm yani. Bunun dışında insanların doğru kişiyi bulması da çok önemli. Neyse ki benim konuştuklarım hiç öyle olmadı ve üzgünüm. Sırada beyaz bir sayfa açmak varmış. Açıyorum işte. Buradan bana yazacak olan arkadaşlarla güzel bir sohbet süreci yaşayacağımıza inanıyorum.

Romanya’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Romanya evlilik ilanları okumayı da seviyorum. Ya aslında her insan yeni bir hikayedir arkadaşlar. Güzel günler yaşamak isteyenlerin yeridir burası. Ya da kendini ifade edemeyen insanların. Ben bunlardan biriyim. Duygularımı aktaramıyorum kolay kolay. Ama buradan yazıyorum belki birileri okur da mesaj atar diye. Her şey aslında kader kısmet derler ya inanıyorum ben. Sadece adım atıyoruz işte. Gerisi şans biraz.

Romanya Dürüst Evlilik İlanları

Burada yabancı dil eğitimi aldıktan sonra kaldım. Çalışıyorum ve seviyorum tabi ki. Ama Türkiye’ye her tatile geldiğimde içim geçiyor. Kalmak istiyorum ne güzel memleketim ya. İstanbul’a geldiğimde zaten gözlerim doluyor. Düşünüyorum belki kısmetim İstanbul’dan olur ya da başkentten. Fark etmez ki dönersem buraya gelmem daha. Önemli olan aşk bana göre. Gerisi ciddi anlamda hikaye ya.

Biraz da kriterlerimden bahsedeyim. Yaş önemli arkadaşlar. 35 yaşına kadar evlilik olabilir. Erkekler için diyorum yani. Çok da büyük olmamalı evleneceğim adam. Ama evlenene kadar zaten 1 yılda ancak tanıyabilirim bir insanı. Sanırım ben de biraz da tez canlılık var. Hemen her şey olsun istiyorum ama dünya gerçekleri öyle değil işte. Bekleyeceğim mesajlarınızı. Hayırlısı olsun.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 528

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

1 Mesaj