Olgun Kadınlarla Arkadaşlık

olgun bayan

Olgun kadınlarla arkadaşlık sitesi üzerinden iletişme geçmek isteyen tüm yakışıklı beyler merhaba benim adım Asu.

İnsanlar bir sevgiliye sahip olduğunda uzun yıllar birlikte olabiliyorlar arkadaşlıklar yaşıyorlar. Bunlar normal görülürken bir bayanın bu tarz bir beklenti içine girmesi çevre tarafından gerip karşılanıyor. Bu duruma sadece gülüyorum diyebilirim size.

Benimde arayışım bu platformdan kendime uygun bir arkadaş edinmek. Siz de profilime mesaj göndererek arayışında olduğunuz olgun kadın ile tanışabilirsiniz. Beni kendinize inandırmanız ve güvendirmeniz gerektiğini unutmayın.

Olgun kadın olduğumu düşünüyorum. Bir çok olayda anlayış ve sabır ile hareket ediyorum. Yaşımın gerektirdiğinden daha fazla olgun davranmayı başarıyorum. Böylelikle sorunlarımı çözmeyi de başarıyorum.

Kadınlarla Tanışma Sitesi

Dul Bayanlarla Hemen Tanışmak İster misin?. Hemen İlanı Oku

Olgun kadınlarla arkadaşlık sitesi sayesinde tanışmak sohbet etmek isteyen erkekler için benden daha iyisini bulamayacaklarını da hatırlatmakta fayda görüyorum. 45 yaşında olgun bir kadın olarak yalnız yaşamaya devam ediyorum.

Benimle iletişime geçmek isteyen erkeklere ise profilimde yer var diyerek tekrar hatırlatmada bulunmak istiyorum. Bu arkadaşlık sitesinde ilan açarken tek bir amacım vardı. Sadece arkadaşlık kurmak ve olgun bayan isteyenlere karşı bunu yapmak…

Şimdi amacıma ulaşabilmek için sizden gelecek olan mesajlara ihtiyacım var. Olgun kadınlarla tanışma sitesi olan buradan bana mesaj yazabilirsiniz. Görüşmek dileği ile.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 381

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

136 Mesaj

  1. İyi geceler Asu hanım böyle bir sitenin olduğunu daha yeni öğrendim ve gezinirken siz dikkatimi çektiniz sizinle tanışmak isterim tabi sizde uygun görürseniz belki güzel bir arkadaşlık doğur 🙂

    Daha Fazla Mesaj