Olgun Bayan Arkadaş Bulma

olgun bayan arkadaş bulma

İyi günler diliyorum dostlar. Ben Esra. 48 yaşındayım. Olgun bayan arkadaş arıyorum diyenler için bu siteye ilan vermenin uygun olacağı kanısına vardım. Bundan dolayı bir ilan açmak istedim. Aslına bakarsanız bir süredir yalnızım ve duygularımı paylaşacak birilerine ihtiyacım vardır. Nasip kısmet ancak biraz da kendime vakit ayırmam gerekiyor. Son 1-2 senedir sorun yok gayet iyiyim ama şu sıralar gördüm ki yalnızlık iyi bir şey değilmiş. Genel olarak insanlarla ilgili düşüncelerim şu şekilde; bana değer verene ben de veririm, vermeyene eyvallah derim. Yaşım ilerliyor ve ben artık erkek arkadaşım olsun istiyorum.

Çevremdeki kız arkadaşlar bu süreci öyle güzel yönetiyor ki anlatamam. Hepsinin sevgilisi var. Kimi ciddi kimi değil. Beni bağlamıyor ben kendime bakıyorum da işte ilandan mesaj atacak olanları bekliyorum özetle. Elbette kriterlerim var, bir erkekte aradığım şeyler var. Durun bakalım şimdi onlardan bahsedeyim size.

Ücretsiz Olgun Bayan Arkadaş Bulma Siteleri

Özü sözü bir olsun yeterli. Yaş kriterim de en çok 35. Tabi ki hemen ciddi düşünemeyiz falan ama iyi bir arkadaşlık güzel şeyleri beraberinde getirecektir bu gerçek. Daha önce oldu arkadaşlarım çok da iyi geçiniyorduk. Ama dürüstlükten çıkanları hayatımdan da çıkarıyorum işte. Gel gelelim evlenmeye. Ailem evlen diyor, arkadaşlarım neyi bekliyorsun diyor. Ben de diyorum ki doğru insanı arıyorum o zaman susuyorlar.

Çalışan bir kadınım ben. Kendi ayaklarımın üzerinde durabildiğim için bu süreçte yanımda olacak kişinin de ekmeğini kazanıyor olması şart. Yine de çok yalnız olan ve olgun bayan arkadaş arıyorum diyenler yazabilir hiç sorun değil. Ben herkese telefon numaramla dönüş sağlayacağım nasıl olsa. Günden günde ilerleyen yalnızlığım beni iyice bunaltmaya başladı açık konuşayım. Daha fazla yalnızlık çekemeyeceğim. Bekliyorum arkadaşlar mesajlarınızı. Yaşınızı, duygu ve düşüncelerinizi yazmanız yeterli.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 438

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

266 Mesaj

  1. Merhaba yaşım 30 olgun bayanlardan hoşlanan birisiyim. Muhakkak tanışmalıyız. Sohbet etmesini bilenle uzun uzun sohbet edebilen birisiyim. gençlerin cıvık hareketlerinden dolayı biraz yalnız kaldım. Sizin gibi olgun birisiyle tanışmayı çok isterim.

  2. Selam Esra hanım ben anıl Antalya Alanya bölgesinden 32 yaşındayım geçimimi turizm ile sağlıyorum siz öncelikle çok güzel bir bayansınız sıcak ve sevimlisiniz mizacım anlayışlı hoşgörülü sakin dürüst ve samimi birisiyim yalanla dolanla işim olmaz karşı tarafa istediğim bir şeyi net bir şekilde söylerim sizinle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum güzel kadınsınız ve ben güzel kadınlardan hoşlanan birisiyim eğlenmeyi gezmeyi sohbet etmeyi okumayı severim senin gibi kadınlar benim hep ilgimi çekmiştir ve heyecanlandırmıştır beni bana numaranızı verirseniz sizi arayıp arkadaşlığı ilerletmek isterim benim sizden beklentim önce arkadaş olup sonra güzel bir aşk ve sevgililiğe doğru yol almak fikrim açık ve nettir eğer sizde böyle düşünüyorsanız tanışalım konuşalım numaram öpüyorum sizi sevgiyle kalın

Daha Fazla Mesaj