Olgun Bayan Arkadaş Bulma

olgun bayan arkadaş bulma

Olgun bayan arkadaş bulma amacında olan erkekler merhaba adım Esra. 48 yaşında son derece bakımlı evlenmiş boşanmış tek başına yaşayan güzel 160 boyunda 52 kiloda kumral bir bayanım.
Neşeli, cana yakın, samimi ne istediğini bilen abartıya kaçmayan, temizliğe önem veren ve beni her anlamda maddiyat hariç memnun edecek beyler arıyorum.

Genelde evde vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Amacım evlenmek filan değil. Günümü gün etmek desem yeridir :). Yalnız yaşadığım için evim müsait güven olduktan sonra sizi evimde misafir edebilirim bu sorun olmaz.

Yaşla alakalalı olarak aklı başında olduktan sonra oturup iki laf edebildikten sonra bir şeyleri konuşup tartışabiliyorsak yaşınızın inanın benim için hiçbir önemi yok.

Evli Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum. Hemen İlanı Oku

Beni fotoğraflarımda görüyorsunuz. Sizde fotoğraf eklerseniz ve karşılıklı beğeni olursa, önce telefonda konuşup ardından yüz yüze tanışmak isterim.

Bu ilanı okuyup kendini akıllı sanan zampara olgun bayan arkadaş avcısı kişiler kusura bakmasınlar sizinle işimiz olmaz. Kaliteli insanlarla sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde önceliğim  gerçek hayat olmak üzere bir şeyler yaşayıp paylaşmak isterim…

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 51

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

93 Mesaj

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *