Muğla Dul Bayan Telefonları

Muğla Dul Bayan

Deniz ben. 33 yaşındayım ve Muğla dul bayan olarak buradayım. Evliliğim yaklaşık 4 sene sürdü. Hiç bu konulara girmeyeceğim. Kendimden bahsederek nasıl bir arkadaşlık beklediğimi söylemek istiyorum. Ha bu arada evlenmek tabi olabilir ama önce iyice karşımda ki insanı tanımak istiyorum. Beni derinden etkileyecek bir erkek ile karşılaşırsam neden olmasın?

Muğla’da oturuyorum arkadaşlar. Çalışıyorum. Haliyle gündüz kimseyle pek iletişim kuramıyorum. Ama iş çıkışında telefonu elimden düşürmem. Bu yüzden Muğla dul bayan cep telefon numaraları arayanlar öyle boş yerlerde hikayeler okumasın. Ben bu konuda mesaj atan herkesle numaramı paylaşacağım. Neden mi? Çünkü insanları kırmak bana göre değil. Ayrıca herkesin benimle tanışma şansı olmalı diye düşünüyorum.

Muğla Dul Bayan Cep Telefon Numaraları

Hayat dolu bir bayanım. Yeniden evlenme kararı aldım ama yukarıda belirttiğim şartlar yerine gelirse tabi. Yaşımı göstermeyen bir yapım var. Halen karşıma çıkacak bakımlı, kibar ve saygılı bir erkek bekliyorum. Olacak bir şekilde. Şansımı en azından buradan deneyerek belki de ciddi bir arkadaşlığın ilk adımlarını atabileceğim kişiyle tanışacağım. Günden güne yalnızlaştığım şu günlerde sizlerden gelecek mesajlar beni nasıl mutlu edecek biliyor musunuz? Bence hayır. O halde gelin bu duyguları birlikte yaşayalım.

Muğla evlilik ilanları

Muğla evlenmek isteyen Bayanlar gibi hala benim bekar olmamı düşünenler olduğunu görüyorum. Bu yüzden samimiyetine inandığım ve Muğla evlilik ilanları olan bu sitede ki insanlarla iletişim kuracağım. Yine de kendine güvenenler var ise buyurun bekliyorum mesajlarınızı. Biliyorum ki çok kişi yorum da yazacaktır. Tabi ki özgürsünüz. Ama kendinizi tanıtın lütfen. Tanıtın ki kiminle sohbet edeceğimi bileyim. Ona göre de ciddi düşüneyim. Hiç yaşamadığım bir serüvene merhaba demek istiyorum anlatabildim mi? Bir bayana nasıl yaklaşması gerektiğini bilen beyefendilerin burada olduğunu biliyorum. İşte bu yüzden de birbirimizi bekletmeyelim. Görüşürüz şimdilik. Takipteyim. Kendinize iyi bakın.  Milas ta evlenmek isteyen Bayanlar var mı diye mesaj atacaklar da mesaj yazabilirler.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 415

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

11 Mesaj

Daha Fazla Mesaj