Muğla Bayan Arkadaş

Muğla Bayan Arkadaş

Hadise ben. Merhaba herkese. Muğla bayan arkadaş konusunda yeni bir arkadaş arayanlarla iletişime geçmek için buradayım. Aslında kendime bir sevgili arıyorum desem daha doğru olacak sanki. Günümüzdeki çıkar arkadaşlıklarından sıkıldım. Sadece ilgi göreceğim ve aynı ilgiyi gösterebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum. 30 yaşındayım. Belki de kuracağımız arkadaşlıkla beraber ciddi bir sürece girebiliriz. Neden olmasın? Çevremdeki kız arkadaşlarım Muğla arkadaşlık ilanları sitesinden tanıştığı biriyle çok iyi geçiniyor. Geçenlerde tanıştık hatta. Ne kadar mutlu olduklarını gördüğüm için ben de şansımı denemek istedim.

Bir dost merhabasına hızlıca dönüş yapacağım arkadaşlar. Yani o kadar aceleci değilim. Ama kendini tanıtmak isteyen erkeklerin daha fazla beklemesine hiç gerek yok. Bu arada Muğla’da oturuyorum. Hafta sonları genelde Marmaris ya da Bodrum’da vakit geçiriyorum. Gezmeyi ve eğlenmeyi seven biriyim. Tanışacağım kişinin de eğlenmeyi sevmesi benim için güzel olacaktır.

Muğla Bayan Arkadaş Arayanlar

Canlarım, yaşımı göstermiyorum. Bizim buraların bayanlarını az çok bilirsiniz. Yani ne kadar güzel olduğumuzu anlatmamıza gerek yok sanırım? Bugüne kadar tanıştığım pek çok erkek bana hemen evlenme teklifi ediyor. Ben hazır değilim şimdilik. Önce bir tanışalım. Karşımdaki erkeğin karakterini çözeyim. Daha sonra ne olacaksa olur zaten. Yanlış mıyım?

Mesajlarınızı göndermeden önce zihninizde nasıl bir bayanın canlandığını da lütfen söyleyin bana. Önemli benim için. Ayrıca vaktinizi nasıl geçirdiğinizi ve hobilerinizi de anlatın lütfen. Ben Muğla bayan arkadaş arayışlarınız için buradayım ve haliyle ciddi bir arkadaşlık arıyorum. Arkadaşlık teklifini de her zaman erkekten beklerim. Cep telefonuma gelince, kriterlerime uygun olan ya da olmayan herkes ile paylaşacağım. Yeter ki mesajlarınız ve yorumlarınız beni ikna edebilsin. Her zaman önceliğim, saygın beyefendilerdir ayrıca.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

6 Mesaj