Malatya Dul Bayanlar

Malatya dul bayanlar

Malatya dul bayanlar sitesi için aradığımı bulabilmek adına bende ilan bırakmak istedim. Hayatın tüm zorluklarına rağmen yaşama ümidini yitirmemiş, yaşamayı ve eğlenmeyi seven 45 yaşında evlenip boşanmış Malatya merkezde ailesi ile yaşayan dul bir kadınım.

5 yıl önce eşimle aramda talihsiz bir olay yaşandığı için boşandım ve hayata kendi çabalarımla tutunmaya çalıştım. Malatya dul bayanlar için zor bir şehirdir. Zengin bir aileye sahip değilim ancak, ailem elinden geldiği kadar bana her konuda yardımcı oldu ve hiçbir zaman desteklerini benden esirgemediler. Boşanma sürecimde de hep yanımda oldular. 16 yaşında bir çocuğum var ve benimle kalıyor.

Malatya Dul Bayanlar Sitesi

Gelecekle ilgili planlarımda yeniden evlenmek yer alıyor. Bu yüzden bana mesaj gönderirken bunların bilinci olarak hareket edin. Yaşayamadıkları mı yaşama ve hayatıma yeniden yön verme düşüncesindeyim. Evlenip boşanmış bir bayan olarak son derece tedirginim aslında bu ilanı verirken. Çünkü Malatya diğer şehirler gibi değil.

Malatya Dul Bayan Telefon Numaraları

İnsanların beni farklı anlayıp hakkımda farklı düşüneceklerinden korkuyorum. O yüzden bu site üzerinden bir süre mesajlaşarak tanışmamızın daha doğru olacağı düşüncesindeyim. En azından bana mantıklı gelen bu şimdilik. Malatya dul kadınlar arkadaş ararken normale göre daha fazla seçici davranırlar.  Bilhassa benim güven konusunda çok canım yandığı için son derece hassas davrandığımı bilmenizi istiyorum.

Benim gibi hayata pozitif bakan tüm olumsuzluklara göğüs geren yaşama sevincini asla ve asla kaybetmeyen bir arkadaşınız olsun istiyorsanız öncelikle dürüst ve yalan söylemeyen biri olmanızı istiyorum. Gününü gün edecek, kısa süreli arkadaşlıkların peşinden koşan erkekler başka kapıya lütfen. Bu tarz saçmalıkları kesinlikle dikkate almıyorum. Malatya dul bayanlar ilanım ile ilgilenen tüm beylerin mesaj bırakmalarını istiyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 419

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

52 Mesaj

  1. Evlenmek mi istiyorsunuz yoksa eğlenmek mi bunu çok merak ediyorum ve eğer ki 26 yaşında bir genç delikanlıya tanışmak işterseniz bundan mutluluk duyacağımi dile getirmek istedim mesajımız bekliyorum

Daha Fazla Mesaj