Kırklareli Bayan Arkadaş

Kırklareli Bayan Arkadaş

Sena ben. Bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Yaşım 29. Çalışan bir bayanım. Haliyle Kırklareli bayan arkadaş konusunda arayış içinde olanlar için sabırsızlanıyorum. Çünkü bugüne kadar karşıma kim çıktıysa hep güzel şeylerden bahsetti ve sonra gitti. Hem de arkasına bakmadan. Ben böyle bir bayan değilim ve olmadı. Sadece ciddi arkadaşlık düşünen erkeklerle sohbet etmek ve hatta aşık olmak istiyorum. Aşık olmak öyle dile kolay geliyor ama bakalım günler neyi gösterecek.

Çalıştığım yerde birkaç erkek arkadaşım var. Yanlış anlamayın duygusal bir şey beslemiyoruz. Ama son zamanlarda benimle özel konuşmak isteyen biri var. Kabul edip etmemekte kararsızım. Durum ne olacak diye merak ediyorum. Aslında arkadaşça yaklaşıyor. Belki de evlenmek istiyor. Bu konuda önerileriniz ne olur? Ben biliyorum cevabı. Tabi ki önce buradan gelecek mesajlara yanıt vereceğim. Belki çok daha iyi bir beyefendiyle buradan tanışacağım. Olamaz mı?

Kırklareli Bayan Arkadaş Bulma

Kendimi tanıtmadım aslında. Güzel ve bakımlı bir bayan olarak günümün en az 3 saati ayna karşısında geçiyor. Güzelliğime önem veriyorum. Bu benim en doğal hakkım. Kız arkadaşlarım arasında bu yüzden en çok arkadaşlık teklifi de bana geliyor. Ama hiçbirine kesin bir yanıt veremiyorum. Ya ben buradan gelecek mesajlara dönmek istiyorum. Daha heyecanlı ve güzel olacağına inanıyorum çünkü. Ayrıca tanışmak isteyen erkeklerin de kendini benim gibi tanıtması gerekiyor.

Kimsiniz, ne iş yaparsınız, yaşınız kaç gibi yanıtları mutlaka paylaşın. Sonuçta kiminle arkadaş olacağımı bileyim. Belki de Kırklareli bayan arkadaş arayanlardan biri bana aşık olacak. Şahsen ben aşkı da özledim ya. Öyle ne bileyim sabahlara kadar heyecanlı bir konuşmaya yok diyemem. Ya da gerçek bir aşka hiçbir zaman hayır diyemem. O zaman neyi bekliyorsunuz arkadaşlar mesajları bir görelim hep beraber.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner