Kayseri Evlenmek İsteyen Erkekler

Kayseri Evlenmek İsteyen Erkekler

Selamlar benim adım Doğan. 27 yaşındayım arkadaşlar. Evlenmek için buradan bir ilan açmak istedim açık konuşmak gerekirse. Tamam bugüne kadar sevgilim oldu ama öyle ciddi düşüneceğim birileri olmadı. Bu süreç biraz uzun olacaktır sanırım. Tanışmak ve anlaşmak bana göre 1 sene kadar devam edebilir. Kayseri evlenmek isteyen erkekler arasında yerimi aldığım için böyle düşünüyor olabilirim şimdi ne alaka diyeceksiniz. Arkadaşlar çok alaka. İki insanın anlaşması ve birbirlerini tamamen tanıması çok önemlidir.

İnanın bu zamana kadar çok bayan tanıdım. Hepsi de birbirinden güzel ve iyi insanlardı. Ama iş evlenmeye gelince ben duraksıyordum. Aslında yaşım mı küçüktü bilmiyorum ama şimdi sanırım tam zamanı. Güzel bir yuva kurmak istiyorum ben. Bu nedenle hazır olduğumu biliyorum. Bana yazacak güzel bayanlar için numaramı da paylaşacağım sonrasında umarım mutlu günler bizi bekliyor olacak.

Kayseri Evlenmek İsteyen Memur Erkekler

Unutmadan söyleyeyim. Memur olarak çalışıyorum. Yeni atandım sayılır. Halim vaktim yerinde yani. Kayseri evlenmek isteyen erkekler memurluğa önem verir. Hayat garantisi olmadan hiçbir bayanla konuşmak da bana göre uygun değildir. Yani konuşulur ama umut verilemez. Ben böyle biriyim işte. Seveceğim kadına sonuna kadar değer veririm. Yanında olurum ve desteklerim. Evleneceğim kişinin çalışmasına da gerek yok. Çünkü ben bize yeterim.

Lafı fazla uzatmak istemem arkadaşlar. Az çok beni gözünüzde canlandırdınız sanırım. Günün herhangi bir saatinde rahatlıkla konuşabiliriz. Tabi akşamları daha müsait oluyorum iş yerinde olmadığım için. Son olarak her zaman aşka inanan biriyim. Bu zamana kadar kimseyi kırmadım. Ben de incinmedim. Kaderimdeki bayanı arıyorum desem daha doğru olur haliyle. Mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Sevgili de olabiliriz arkadaş da bilin yani. O halde görüşmek dileği ile.

Bu ilan Sahibinin İnstagram Hesabı. Hemen Takip Et Hemen Mesaj Gönder

İnstagram'dan Hemen Takip Et

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 429

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner