Kaçamak Arayan Kadınlar

Kaçamak Arayan Kadınlar

Kaçamak Arayan Kadınlar. Merhaba arkadaşlar ben Melek.  170 boyunda 53 kiloda düzgün fizikli, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven ele avuca sığmayan bir bayanım :). Karakteristik özelliğim gereği kolay kolay hiç bir şeyi kafama takmam ve hayatı dolu dolu yaşamam gerektiğine inanırım. Sempatik güler yüzlü bir yapıya sahibim. Bu yüzden hayata hep pozitif bakmışımdır.

Kaçamak arayan kadınlar gibi aradığım kişiye gelecek olursak kesinlikle ve kesinlikle üzülmek istemiyorum bunu en başında belirteyim. Beraber tatile gidebileceğim fazla sıkmayan yakışıklı 🙂 mümkünse kaslı ve atletik vücutlu erkeklerdir.

FAKAT bu demek değildir ki bana değer vereni geri çevireceğim. Burada olma amacım kesinlikle kaçamak ve yeni heyecanlar yaşamaktır. Bunu bilerek bana mesaj yollamanızı istiyorum. Gereksiz polemikler oluşturmayın lütfen.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 23

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

71 Yorum

  1. Selam Asu hanım seninle tanışmak istiyorum sende istiyorsan ara tanışalım ben dul biriyim yalnız yaşıyorum yalnızlığımı paylaşacak hayat arkadaş arıyorum özellikle bayan arkadaş arıyorum yaş 49 var mısın benimle birlikte yaşamaya ben saygı sevgi mutluluk huzur istiyorum aynı fikirde miyiz ve sadık dürüst bir dosta ihtiyacım var ben seni sevdim seni bilmem yalnız yaşanmıyor sevgi mutluluk huzur olmadan hayat olmaz hayat senin sana saygı duyarım görüşmek umuduyla hoşçakal

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *