İzmir Günlük Bayan Arkadaş

izmir günlük bayan arkadaş

İzmir Günlük Bayan Arkadaş arayanlar merhaba . İsmim Ela. 175 boyunda 56 kiloda son derece bakımlı kendine dikkat eden 26 yaşında hoş bir bayanım. Yapım gereği olsa gerek 🙂 uzun süreli arkadaşlıklara pek sıcak bakmıyorum. Sıkılgan bir yapıya sahibim. Bu nedenle de Günlük arkadaş arayan bayanlar’dan biriyim. 3 kız kardeşiz en küçükleri benim. Ablalarım evli. Annem ev hanımı babam diş hekimi.

Doğma büyüme İzmirliyim. Yakın bir zamana kadar çalışıyordum 2 aydır boştayım çalışmıyorum. Sevmek duygusal bağ kurma gibi şeylere uzağım ve bu tarz şeyler kesinlikle istemiyorum. Baskıya, aşırı ilgiye, sık boğaz edilmeye gelemiyorum.

Olgun Dul Bayanlar Erkek Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Amacım sadece dürüstçe görüşebileceğim arkadaşlıklar kurmak. Bunun haricinde hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Uzun boylu bakımlı biriyim. Kendi temizliğine bakımına özen göstermeyen kişiler sakın yazmasın bana.

Gezmeyi, sinemayı, alışveriş gibi şeyleri seviyorum. Normal düz biriyim aslında. Yeni insanlar tanımaktan keyif alıyorum. Yeni insanlar yeni kültürler yeni şeyler öğrenme anlamına geliyor benim için. Benim gibi düşünen günlük bayan arkadaş arıyorum diyen herkese kapım açıktır. Mesajlarınızı bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 28

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

15 Yorum

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *