İsviçre Evlilik Sitesi

İsviçre Evlilik Sitesi

Arkadaşlar iyi günler diliyorum. Umarım herkes iyidir. Ben Melda. İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar arasında yerimi aldım maalesef. Bu yüzden İsviçre evlilik sitesi olarak buradan ilan vermek istedim. Aslında çok güzel bir duygu olduğunu söyleyebilirim. Tabi bu herkesi kapsamıyor. Şahsım adına söyledim. Çünkü mutlu değildim. Hep kıskançlık durumu beni çok yordu. Çok güzel olabilirim ancak bu hayatımın kısıtlanması anlamına gelmemeli doğru mu?

Yaşım 34 benim. 4 sene evli kaldım işte. Şimdi buradan bir ilan açmak istedim. Yurtdışı arkadaşlık ilanları genelde sade olur, güzel olur. Dönenlere bazı şeyler de anlatacağım tabi aramızda kalacak. Heyecan yaptınız değil mi? Ben bile şimdiden gelecek mesajlara heyecanlanıyorum. O zaman ne dersiniz başlayalım mı? Yazacağınız mesajlarda kendinizi tanıtmanızı rica ediyorum ilk olarak.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar

Arkadaşlar dul olmak size göre nasıl bir duygu söyler misiniz ya da ne bileyim dul ve güzel bir bayan yeniden evlenmeli mi? Ben şimdilik düşünüyorum. Tamam İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar öyle çok sayıda olmayabilir. Tanıdığım bir bayan arkadaşım daha var. Bunun dışında herkes mutlu. Bu yalnızlık bana mı bulaştı sadece anlayamadım ki. Neyse evlenme konusundaki düşüncelerinizi gerçekten çok merak ediyorum. Siz dul ve güzel bir kadınla evlenmek ister misiniz yoksa arkadaş mı kalmayı seçersiniz?

İsviçre Evlilik Sitesi İlanları

Bazı şeyler uzaktan gördüğünüz gibi değil dostlarım. Çünkü insanlar zamanla değişiyor. Bu konuda İsviçre evlilik sitesi bana güzel fırsatlar sunmuş olabilir. Ancak insanları değerlendirmeden kesin bir kanıya ulaşmam zor olacaktır. Dediğim gibi mesajlarınızı yazarken lütfen kendinizi tanıtın. Numaram kolay zaten verdiğim zaman araşırız sohbet ederiz. Birbirimizi görmek için de görüntülü arama yaparız arkadaşlar merak etmeyin. Ben zaten görmediğim biriyle sevgili olamam ki en baştan bilin bunu da.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

11 Mesaj

 1. Merhabalar Melda, nasılsınız.
  İsmin Gürcan ve Schaffhausen
  Kantonunda kendi Dairemde yaşamaktayım.
  Sizinle tanışmak isterim.
  51 yaşındayım ve geri kalan ömrümde, beraber huzurlu ve güzel birliktelik yaşamak için bir Hayat yoldaşı arıyorum.
  Size buradan numaramı bırakıyorum.

  İnşallah görüşmek üzere Hoşçakalın.
  Gürcan

 2. Melda hanım açık yürekli güzel bir kadınsınız, ama yalnızsınız. Arkadaş olmak mı, evlenmek mi diyorsunuz, hangisi. Evlilikte bir gerçek arkadaşlık değil mi? Atalar ne demişler; BİR ELİN NESİ VAR İKİ ELİN SESİ. Kişisel görüşüm ve hayat tercümem; helal süt emmiş, doğru insanlarla karşılaşmak nasip olursa evlilik çok güzel ve mukaddes bir yuva. Seçiciyim diyorsunuz çok zor. İnsan görünümlü kişiler ”ZEHİRİ BAKIR KUPA İLE DEĞİL ALTIN KUPA İLE SUNUYORLAR” DİKKAT! Her şeyin hayırlısını dilemek lazım. Niyet hayır ise; amel de hayır olur. Kendimi anlatamadım size. Eşini kaybetmiş, inanıp güvenebileceğim, kültürlü, uyumlu, güzel ahlaklı, evinin hanımı olacak, elimden tutacak bir eş arkadaş arıyorum. Size de hayırlı bahtlar diliyor güzel ülkemden selam ve sevgiler sunuyorum.

Daha Fazla Mesaj