İstanbul’dan Ciddi Evlilik Arayan Erkeğim

İstanbuldan Ciddi Evlilik Arayan Erkeğim
Adı: mustafa
Şehir: İstanbul/Eyüp
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 37
Etnik Köken: Türk
Boy: 175.cm
Vücut Yapısı: Balık Etli
Gelir Düzeyi: Düşük
Meslek: Çiftçi
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Buğday

İstanbul’dan Ciddi Evlilik Arayan Erkeğim. Merhaba ben Mustafa 35 yaşında balık etli 175 boyunda ve 73 kiloda İstanbul’da yaşamaktayım. Lise açık öğretim okuyorum. Burada kirada oturuyorum düzenli bir gelirim yok çocukluğumdan beri hep maddi manevi sıkıntılar içinde büyüdüm. 2011 yılında bir evlilik geçirdim anlaşamadık baştan beri ama ben yinede yuvanın bozulmaması adına 7 yıl sürdürdüm. Mücadeleci bir yapım vardır. Fakat hayatımda olan insanında aynı özveride olması gerekiyor bu bazen arkadaşlıklar evlilikler sürsün. Tek başına verilen mücadele ancak bir yere kadar devam ettiriyor bazı şeyleri.

Tıpkı evliliğimde olduğu gibi. Hayata tek başıma tutunmaya çalıştığım için artık bunun bu şekilde gitmeyeceğini düşündüm ve dayanamayarak boşandım. Çocuk bilerek yapmadık sonumuz belliydi çünkü 2016 ağustos ayında İstanbul 3. Boğaz köprüsü şantiyede şoför olarak çalışmak üzere İstanbul’a geldim o günden bu yana buradayım şoförüm şoför olarak çalışmaktayım. Dediğim gibi hep maddi sorunlar yaşadım belki de hayat beni başka yerlere itecek başka şeyler sunacaktı. Ama maalesef ki maddiyat ve imkansızlıklardan bu sıkıntılar ile boğuşmaktan diğer şeylere fırsat bulamadık.

İstanbul’dan Ciddi Evlilik Arayan Yakışıklı Erkeğim

Pandemiden dolayı da oldukça zor zamanlar geçirmeye başladım. Virüs nedeniyle kiramı bile ödeyemez duruma geldim buradaki bu ilanı verme nedenim ciddi bir evlilik. Bunun için yaş ve çocuk takıntım yok yeter ki maddi manevi olarak yanımda olsun beni sahiplensin yeterli. Artık düzenli bir hayat mutlu bir yuva istiyorum.  Kendimden bahsedecek olursam ben cana yakın sevecen güler yüzlü sıcak kanlı biriyim. Yay burcuyum karşı taraftan beklentilerim sadece sevmek sevilmek ve yalansız dolansız karşılıklı sevgi dolu bir arkadaşlık süreci. Burada ki bıraktığım numaram üzerinden beni arayabilirsiniz mesaj ve Whatsapp açık durumda. İlgili tüm kişilerden mesaj beklemekteyim görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 449

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner