İstanbul Dul Bayan Tel

istanbul dul bayan tel

İstanbul Dul Bayan tel arayışın da olan herkese merhaba demek istiyorum. ismim Dilara 45 yaşında dul bakımlı çekici herkes tarafından sevilen güzel bir bayanım. Arkadaş arayan ve tercihen İstanbul’da oturan kaliteli insanlar öncelikli tercihimdir.

Eşimden ayrılalı 6 yıl oldu ve bu süreçte hayatıma hiç kimseyi dahil etmedim. Fakat yalnızlıkta bir yere kadar. İnsan hayatında hüznünü sevincini derdini paylaşacağı kişiler arıyor.  Boşandıktan sonra ailemin yanına dönmek istedim. Bu saatten sonra ailemin dizi dibinde oturamazdım. Bu yüzden İstanbul dul bayan bulmak amacında olan efendi dürüst kişilerle tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum.

İstanbul Dul Bayan Tel Numaraları

Boşanmış bir bayan olarak İstanbul’da yaşamanın tabi ki de zorlukları var. İstanbul zaten başlı başına zorlu bir şehir. Hele burada birde dul iseniz insanların size hem bakışı hem de yaklaşımları çok farklı oluyor.

Gezmeyi eğlenmeyi seven bir yapım var. Sakin biri olduğum için gürültülü patırtılı şeylerden hoşlanmam. O tarz mekanlara ve yerlerde pek gitmemeye gayret ederim. Fakat arayışım içinde en dikkat ettiğim ve olmasını istediğim şey karşımda ki insanın sakin yapıda olması. Kesinlikle sinirli, karşısındakini dinlemeyen kaba saba insan istemiyorum. Lütfen böyle bir yapıya sahipseniz tanışma evrenizde kendi karakterinizi gizlemeyerek beni kandırmayın. Zaten kötü bir evlilik yaşayarak boşanmışım, yeniden hayatımı zehir etmeyin bana.

İstanbul zengin dul bayanlar genel olarak maddiyata bakar ama bu benim inanın ki umurumda bile değil. Bu şekilde bir algı olmasın lütfen. Benim tek istediğim tek derdim mutlu olmak. Ben mutlu olursam sende mutlu olursun.. Bana mesaj yazarken bunların bilince olmanızı istiyorum zaten yukarıda da söylediğim gibi anca kendimizi kandırmış bir birimizi yormuş oluruz.

Dul Bayanlar İstanbul

Dul bayanlar sitesinde bulunmamın tek amacı İstanbul’da yalnız yaşıyor olmaktan sıkılmam dır. Koca bir şehirde yapayalnız bir bayan olarak siteye üye oldum. Burada keyifli insanlarla görüşmeyi ve dışarıya taşımayı umuyorum.

Yine umarım ki bu beklentimi boşa çıkarmayacak kaliteli ve dürüst erkekler ile tanışa bilirim. Siz bu erkeklerden birisi iseniz lütfen beni daha fazla yalnız bırakmayın. Hemen mesaj atın ve tanışmaya başlayalım. Yalnızlığımızı giderelim ve keyifli anlar için planlar yapalım.

Siz de seviyeyi bozmadan iletişim kurmayı denerseniz ben erkek arkadaş adaylarımı görmeye çoktan hazırlandım. İstanbul dul bayanlar sitesine daha fazla bakmayın beni görmüş olmanız sizin için en iyi seçenektir. Esmer seven erkekleri profilime bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 508

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

118 Mesaj

Daha Fazla Mesaj