İstanbul Dul Bayanlar Sitesi

istanbul dul bayanlar sitesi

İstanbul Dul Bayanlar Sitesi için hazırlamış olduğum ilanıma hoş geldiniz. ismim Dilara 45 yaşında dul bakımlı çekici herkes tarafından sevilen güzel bir bayanım. Dul bayan arayan ve seven erkekler ile tanışmak istiyorum.

İlgimi suistimal edip seviyeyi düşürecek şeyler yapmamanız gerektiğini biliyorsunuzdur diye düşünmek istiyorum. Bu kriterlerde bana mesaj gönderebilir ve fotoğraflarımı görmek isteyebilirsiniz.

İstanbul dul bayanlar

Dul bayan olarak İstanbul’da yaşayanlar arasındayım. Zorlu bir şehirde yalnız kalmış birisiyim. Bana destek olarak manevi boşluğumu gidermek isteyen erkekler ile tanışmak isterim.

Dul bayan olduğumu ve nelerle uğraşmam gerektiğini bilen ve buna uygun davranan anlayışlı erkeklere bayılırım. Beni yormazlar ve kendileri de gereksiz şeylerle yorulmazlar. Sadece biz oluruz ve tanışma evremiz başlamış olur.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanım. Hemen İlanı Oku

İstanbul’da dul bayan olarak yaşamanın getirdiği zorlukları eminim hepiniz biliyorsunuzdur. Bu zorluklar kesinlikle maddi olarak değildir. Bu şekilde bir algı olmasın lütfen. Benimle iletişime geçerken seviyeyi koruduğunuz taktirde dul bayan arkadaşınız mesajınızı beklediğimi bilin lütfen. Her an yanıt vermeye müsait ve hazır durumda erkek arkadaş adaylarını beklemekteyim. İstanbul dul bayanlar arasında ben asla pişman olmayacağınız bir seçim olacağım. Bundan emin olabilirsiniz.

Dul Bayanlar Sitesi İstanbul

Dul bayanlar sitesinde bulunmamın tek amacı İstanbul’da yalnız yaşıyor olmaktan sıkılmam dır. Koca bir şehirde yapayalnız bir dul bayan olarak siteye üye oldum. Burada keyifli insanlarla görüşmeyi ve dışarıya taşımayı umuyorum.

Yine umarım ki bu beklentimi boşa çıkarmayacak kaliteli ve dürüst erkekler ile tanışa bilirim. Siz bu erkeklerden birisi iseniz lütfen beni daha fazla yalnız bırakmayın. Hemen mesaj atın ve tanışmaya başlayalım. Yalnızlığımızı giderelim ve keyifli anlar için planlar yapalım. Dul bayanlar sitesi İstanbul aramalarınızda beni bulmanız asla tesadüf değildir. Benimle çok iyi vakit geçireceğinizi unutmayın.

45 yaşında bir dul bayan olarak bu ilanı açmamda ki en büyük etken burada seviyeli erkeklerin olduğunu duymamdır. Bazı arkadaşlarım aracılığı ile bu bilgiyi alır almaz profilimi oluşturdum.

Siz de seviyeyi bozmadan iletişim kurmayı denerseniz ben erkek arkadaş adaylarımı görmeye çoktan hazırlandım. İstanbul dul bayanlar sitesine daha fazla bakmayın beni görmüş olmanız sizin için en iyi seçenektir. Esmer seven erkekleri profilime bekliyorum.

 

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

42 Yorum

  1. Merhaba iyi geceler ben evliyim ama 12 yıldır yalnızım kamudan emekliyim maddi sorunum yok tek aradığım gizlilik içersin de bir dürüst yalansız bir bayan bulmak ister evli ama benim gibi mutsuz ister dul maddi manevi yanda olurum benim için şehirler önemli değil saygılarımla mesajlarını bekliyorum

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *