İnsanca Arkadaşlıklar Arıyorum

İnsanca Arkadaşlıklar Arıyorum
Adı: Ufuk
Şehir: Sakarya/Merkez
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 27
Etnik Köken: Türk
Boy: 188.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu
Fizik: Buğday

İnsanca Arkadaşlıklar Arıyorum. Öncelikle herkese merhabalar. Ben İstanbul doğumlu eğitim hayatımı ve mesleki hayatımı (basın mensubuyum) İstanbul’da geçirmiş, son 2-3 yıl kadarı mı da Sakarya’da ailemin yanında geçirmekteyim. Nedeni ise özlem ve kardeşlerimin burada olan eğitim hayatlarıdır ki İstanbul hayatımda bir çok kez yurt dışında bulundum mesleğimden ötürü.. Ayrıca ailemin yeri de çok farklıdır. Altını çizerek belirtmek isterim ki beni de bir anne dünyaya getirdi bundan ötürü hanımefendilere her daim nazik ve kibar olmuşumdur.

Dürüst İnsanca Arkadaşlıklar Arıyorum

İstanbul beyefendisi rolü yapmam, o kişi olmuşumdur her daim. Genel olarak haklı durumdan ziyade kibar olan taraf kendimce daha cazip gelmiştir bana. Bunlara tabii yeri gelince daha çok yer verebilirim konuşmalarımızda. Ben ne istediğini bilen olgun bir bireyim, bencillikten ziyade karşımdaki kişinin düşünceleri ve hoşnutluğunu göz etmişimdir her daim. Zamanla tanıdıkça beni daha iyi anlayacağınızı umuyorum değerli arkadaşlar. Herkese güzel arkadaşlıklar diliyorum. Zinde kalmanızı ve kendinizi sevmenizi temenni ederim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner