Hatay Bayan Arkadaş

Hatay bayan arkadaş

Merve ben. Selam. Aslen İzmirliyim ama uzun süredir Hatay’da yaşıyorum. İş gereği buradayım ve uzun yıllar burada kalacak gibi görünüyorum. Hatay bayan arkadaş arayan erkeklerle iletişime geçmek amacıyla aranızdayım. Yazımın devamında kendimden ve özelliklerimden bahsediyor olacağım.

Hatay Bayan Arkadaş İlanları

Arkadaşlar yaşım 29. Hayallerimin peşinden koşmayı severim. Bu hayallerimi süsleyecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Yanlış anlamayın öyle sanal bir birliktelik istemiyorum. Gerçek arkadaşlığa ihtiyacım var. Bunun dışında gezmeyi çok severim. Yine işim gereği çok şehir gezerim. Ayıptır söylemesi İzmirli olduğum için fena bir güzelliğim var. Bu yüzden gün içinde gelen mesajları görseniz gerçekten ne kadar sabırlı olduğumu anlayabilirsiniz.

Hatay bayan arkadaş ilanlarına baktığım zaman çoğu bayanın yalnızlıktan şikayetçi olduğunu görebiliyorum. Aynı durum bende de var maalesef. Evet çalışma arkadaşlarım çok sayıda ama hiçbiri aradığım şeyi bana veremiyor. Bunun dışında Hatay’da ortam çok güzel. Akşamları eve girmek istemiyorum. Takıldığım birkaç mekan var. Burada da çok güzel arkadaşlıklar edindim doğal olarak.

Hatay Arkadaşlık Sitesi

Az çok neden burada olduğumu anladığınızı umuyorum. Hatay arkadaşlık sitesi olarak bu platformun kaliteli erkekler tarafından tercih edildiğini duydum ve şansımı denemek istedim. Ayrıca Hatay bayan arkadaş arayanlar bence çok da beklemesin mesaj atmak için. Yanınıza yakıştıracağınız bir güzelliğim, hoş sohbetim ve iş kolik bir yapım var. Sevgilimde olması gereken şeylerden bahsetmedim değil mi?

Hatay Evlilik ilanları

Öncelikle beni yalnız bırakmayacak, dilediğim zaman yanımda olabilecek ve her şeyime saygı duyabilecek arkadaş arıyorum. Giyim ve kuşam konusunda lütfen kısıtlamaya gitmeyecek erkekler mesaj atsın. İnanın bu konuda kimseye eyvallahım yok. Rahat olmak gibi bir huyum var. Sevgilim bu süreçte bana saygı duyarsa ben de onun tüm düşüncelerine saygı duyarım. Sonuçta hayat karşılıklı sevgi ve saygıdan ibaret. Ayrıca Karşıma ciddi birisi çıkarsa evlenmeyi tabi ki düşünebilirim. Hatay Evlilik ilanları arayışında olanlarda bana mesaj atabilirler.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

  1. 21 yaşında bir delikanlıyım sizin gibi olgun bir bayan ile tanışmak ve dolu dolu vakit geçirmek isterim Whatsapptan konuşabiliriz