Gaziantep Arkadaş Arayan Bayanlar

Gaziantep Arkadaş Arayan Bayanlar

Gaziantep arkadaş arayan bayanlar gibi bende bu siteye ilan vermek istedim. 28 yaşında, ailesi ile yaşayan, iş güç sahibi, bakımlı kendisine dikkat eden 170 boyunda 60 kiloda hiç evlenmemiş Gaziantep  bayan arkadaş arayanlar için buradayım. İsmim Nurcan Şahinbey’de özel bir firmada sekreter olarak çalışıyorum. Keyifsiz giden hayatımın da bazı talihsizlikler yaşadım ve ardından hayata olan bakışım ile tutumum tamamen değişti.

İnsanlara olan güvenim azaldı. Bir çok şey için hayal kırıklıklarının yanı sıra dönem dönem duygusal çöküntüler yaşadım. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali bende hayata ve insanlara karşı temkinli davranıp adımlarımı düzgün atmaya gayret ediyorum. Şu an için amacım duygusal olarak hissettiğim boşluğu dolduracak biriyle tanışmak. Zaman ne gösterir bilinmez fakat ileriye dönük bir şey için çekimserim. Güvenir ve ikna olursam ilerisi için bir evlilik olabilir ama şimdilik aklımdan böyle bir şey geçmiyor. Tabi ki ciddi biri olursa neden olmasın 🙂

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar Gaziantep

Arayışım tamamen yeni bir hayat kurmak ve yeni bir düzen oluşturmak. Erkek Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar Gaziantep içinde benim gibi birini arıyorsanız kesinlikle plan ve programıma uymanızı istiyorum. Yukarıda da belirttiğim yeniden üzülmekten yeniden yıpranmaktan yeniden o günleri yaşamaktan korkuyorum.

Gaziantep arkadaş arayan bayanlar olarak arayışım uzun süreli dostluktan yana. Hayatıma girecek olan kişiyle tatile gitmek  gülmek eğlenmek istiyorum hayattan keyif almak istiyorum. Kendini düzgün tanıtmayan, ne istediğini bilmeyen, selam kelam gibi kısa cümleler yazan kişilere asla dönüş yapmayacağım haberiniz olsun.

Gaziantep Bayan Arkadaş

Böyle bir siteye neden ilan verdiğime gelirsek malum Gaziantep bayan arkadaş için diğer büyük şehirlere göre daha dikkat edilmesi gereken bir yer. Her şeyi göz önünde yaşayamıyorsunuz insanların size olan bakışları, tavırları bir anda farklılaşabiliyor. Tercihimi bu nedenle böyle bir siteden yana kullanmak şansımı denemek istedim olursa ne ala olmazsa yapacak bir şey yok :).

Gaziantep Arkadaş Arayan Bayanlar Numaraları

Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış ilçelerinden belirttiğim özelliklere uyan, asla yalan söylemeyen aklı başında her yaştan beyefendilerle tanışma amacındayım. Bu saydığım Gaziantep ilçeleri haricinde şehir dışından gelmek görüşmek isteyen varsa buyursun gelsin, benim şehir dışına çıkma gibi bir durumum yok maalesef ki.

Kendinizi çok detaylı anlatan mesajlarınızı bekliyorum. Ben sizin için bu kadar şey yazmışken sizin iki cümleniz ile ikna olacağımı düşünmeyin. Gaziantep bayan arkadaş arıyorsanız mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

43 Mesaj

Daha Fazla Mesaj