Evlenmek İstiyorum

Evlenmek İstiyorum

Herkesi en içten duygularımla selamlayarak ilanıma başlıyorum. Şeydanur ben arkadaşlar. 28 yaşında güzel bir bayanım. Evlenmek istiyorum ben açıkçası. Buradan güzel şeyler paylaşacağım. Bu sayede kendimle ilgili pek çok bilgiye de sahip olacaksınız doğal olarak. Şimdi sözlerime başlamadan önce kriterlerimi anlatmak isterim. Arkadaşlar daha önce evliliğin başından döndüm. Yani nişanlanmadan önce ayrıldık. Neyse bu çok önemli bir durum değil. Ayrıca evlilik ilanları üzerinden bana ulaşan çok sayıda kişi var. Daha önceleri resmimi de koyuyordum ama aşırı teklif gelince kaldırdım. Şimdi sadece bana mesaj atacak olanlara numaramı veriyorum ve o şekilde iletişim kuruyorum. Buraya da bir kaç fotoğrafımı ekledim zaten

Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın İlanları

Günümüzde çok sayıda evlilik sitesi var. Çoğundan bana dönüş yapanlar oldu tabi. Yani evlenmek istiyorum dediğim zaman insanların bakış açısı her zaman olumlu yönde gerçekleşti. Numaramı verdiğim kişilerin sohbeti beni etkilerse sabaha kadar da konuşurum. Örneği çok yani. Buradan da bakalım umarım en iyi şekilde arkadaşlıklar kurarız sonra da sevgili olacağım bir kişi denk gelir.

Arkadaşlar kadın ilanlarına baktığınız zaman çoğu gerçek bunu bilin isterim. Yani ben de denemek için bazen yazıyorum ve gerçek olduklarını görüyorum. Haliyle ben de kısmetimi buradan yakalamak için kadın ilanı açtım. Neyse şimdi mesele bu değil. Evlilik konusundaki hususları konuşalım biraz. Ben bu kararı nasıl aldım merak ediyor musunuz? Öncelikle yaşadığım deneyimler var. Ben geçmişten ders alan güzel bir bayanım. Bununla beraber insanların bakış açısı beni ilgilendirmiyor. Yani bana yakışır ya da yakışmaz diyebileceğim şeyler olmaz. Ben sevdiysem gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Evlilik ilanları

Yeni Evlilik İlanları

Ücretsiz evlilik sitesi arıyordum ben. Burayı buldum. Çevremdeki kız arkadaşlarım bu konuda şansımı denememi istedi aslında. Bakalım ya ben yakışıklı erkek arıyorum desem yalan olur. Beni sevsin, hep yanımda olsun yetmez mi? Günümüzdeki kızlar bunun farkında değil. Hep kendini düşünüyorlar. Oysa ben henüz genç yaşımda aşkın ne demek olduğunu iyi bilirim. Bir bayanın üzüldüğü zaman o aşka artık inanmayacağını da söyleyebilirim. Şahsen benim yapım bu. Haliyle evlenme kararı alan beyefendiler benimle konuşurken biraz dana nazik olmalıdır.

Alıngan değilim arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. Genelde insanlarla aram hep iyidir. Kimsenin kötülüğünü istemem. Çevremdeki erkek arkadaşlarımdan birkaçı maalesef evlenme teklifi de etti. Maalesef diyorum çünkü ben onlara hiç o gözle bakmadım ki ya. Birden şaşırdım. Hatta kapımın önüne çiçekler koyup seni seviyorum diyen de oldu. Tamam bu güzel bir şey evet evlenmek istiyorum dedim ama bir sakin olun. Sosyal arkadaştan eş mi olur? Ben işte bu nedenle buradan yazmaya karar verdim.

Ücretsiz Evlilik Sitesi

Günümüzde ücretsiz evlilik siteleri çok sayıda. Yine bunlardan bazılarını denedim yalan çıktı. Fake hesaplarla yazıyorlar. Ama buradan geçen ay bir kız arkadaşım ilan açmış. Şimdi sevgili oldular. Kısmetse evlenecekler. Ha onun buradan biraz şansı da döndü tabi. Kendini çok güzel ifade etmişti. Adını söylemeyeceğim sevgilisi var çünkü. Sıra bana geldi işte. Ben de artık aşk dolu bir kadın olacağım inanıyorum buna.

Ücretsiz Evlilik Sitesi

Evlenmek İstiyorum Telefon Numaram

Heyecanlı bir bayanım arkadaşlar. Yani sürprizlere yok demem. Romantik erkekler ideal erkek olabilir benim için. Mesajlarda bu romantikliği falan gösteremezsiniz zaten. O yüzden telefon numaramı paylaşacağım. Ayrıca evlilik ilanları telefon numaraları paylaşırken de öyle herkese vermem. Bakıyorum konuşmasına cümlelerine. Uygun bir dille yazmış olanlara vereceğim telefonumu sonra da umarım güzel günler için birbirimize merhaba diyeceğiz.

Dini Evlilik Sitesi

Arkadaşlar ben şansımı dini evlilik sitesi üzerinden de denedim. Oradan da yazan çok oldu. Ama bu platform bana nedense çok daha iyi geldi. Bakış açım değişti gibi. Güzel bir bayan ile evlilik kararı almak istiyorsanız o zaman daha fazla ne bekleyin ne de bekletin. Bunun dışında günün her saatinde telefon dayım sorun yok. Özlemlere dayanamam.

Mutsuzluk benim uzun süredir diğer adım olmuştu. Yalnızlık da asıl adım. Ama artık buradan noktayı koyuyorum. Lütfen ama lütfen aşka dair görüşlerinizi benimle paylaşınız. Evlenmek mi sevgili kalmak mı ne istiyorsanız açıkça konuşun. Beraber evlilik hayali kurmayalı ne kadar çok zaman olmuş bugün anladım ya neyse. Hayırlı bir eş arıyorum Diyorsanız mesajlarını bekliyor olacağım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 381

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

53 Mesaj

  1. Merhaba yazdıklarını bir bir okudum fotoğraflarınıza baktım o kadar güzel ve dikkatli kendini düşüncelerini anlatabilen birisiniz açıkçası bu beni etkiledi çünkü ne istediğinizi tam olarak biliyorsunuz umarım Rabbim karşınıza istediğiniz ve gönlünüzdekilerini verir sizlere.

  2. merhaba amacım ciddi kabul ederseniz tanışabilir miyiz saygılı dürüst ağırbaşlı karşımdakini dinler anlar öyle cevap veririm ön yargılı olmayı sevmem açık sözlü biriyimdir.

  3. Merhaba ben Akın Samsun Bafra’da yasıyorum hiç evlenmedim boyum 185 kilom 75 yaşım 40 esmerim sportif yapıdayım gözlerim kahve rengi önemli olan saygı sevgi dürüstlük karşılıklı anlayış hoş görü tel beni whatsapp da yaza bilirsiniz teşekkür ederim

  4. Merhaba Erhan ben seninle ciddi düşene bileceğimi düşünüyorum güzel olmanın yanı sıra açık sözlü birisin seni beğendim yani anlayacağın konuşmak istersen numaranı yolla konuşalım anlaşırsak neden olmasın

  5. İstanbul’da da yalnız yaşıyorum ciddi evlilik için buradayım hiç evlilik yapmadım 42 yas isterseniz konuşup tanışalım şimdiden teşekkür ederim

  6. Selam kendini uzun uzun gayet güzel anlatmışsın ben böyle uzun yazamayacağım yüz yüze konuşmayı tercih ederim umarım kısmet olur konuşuruz

    Daha Fazla Mesaj