Evlenmek İsteyen Askerler

Evlenmek İsteyen Askerler

Herkese merhaba. Oktay benim adım. Evlenmek isteyen askerler konusunda arayış içinde olanlar için ilanımı açıyorum. Çok sosyal biri olmamakla beraber buradan umuyorum ki güzel bayanlarla arkadaşlık kuracağız. Biraz heyecanlı ve zorlu süreç olabilir evlilik. Ama doğru insanı bulduğun zaman harbiden de anlamlı olacaktır. Yaşım 29. Ben ciddi ciddi evlenmeye karar verdim ve kararımın da arkasındayım. Genel olarak kriterlerimi de ilanımın devamında sizlerle paylaşmak isterim.

Arkadaşlar birincisi benimle sohbet etmek isteyen bayanın çalışıp çalışmadığı önemli değil. Ben zaten ikimize de yeterim. Sevgi arıyorum anlatabildim mi? Bu süreç dediğim gibi biraz zor olabilir ya da ne bileyim sorunlu olabilir falan ama sohbet ederek anlaşılabilir. Bir de şöyle bir durum var; günümüzde her genç bayan bir asker ile evlenmek istemeyebilir. Ne bileyim işte ya insanın aklına her şey geliyor. Ben her şeyin hayırlısını istiyorum.

Evlenmek İsteyen Yakışıklı Askerler

Arkadaşlar günümüzdeki aşklara da inanç kalmamış ya da ben mi öyle görüyorum anlamıyorum. Yani çevremdeki arkadaşlarım bile mutlu olmadığını söylüyor. Sanırım doğru kişiyi bulamadılar ya da bilmiyorum işte. Korkuyorum o yüzden de. Ya sevdiğim kişi beni bırakırsa? Ya da anlaşamazsak. Bunlar güzel şeyler değil ama insanın aklına geliyor yine de.

Evlenmek isteyen askerler çok kritere sahip değil. Sadece güvenilir ve sevgi dolu bir bayan arar benim gibi. Birkaç arkadaşım vardı onları evlendirdik rahatlar şimdi. İnsan özeniyor ve doğru kadını arıyor bir yaştan sonra. Hem benim yaşımda geçmemiş ki zaten. Tam zamanıdır diye düşünüyorum. Bakalım ya düşünmekten bazen çok yoruluyorum aslında. Mesaj atmak isteyenler buyursun beklerim. Sürekli sayfayı yenilemekten de yoruluyorum bazen. Görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Buralardayım.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner