Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Ev arkadaşı arayan dul bayanlar

Merhabalar. 28 yaşında dul bir bayanım. Adım Gamze. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arasındayım arkadaşlar. Aslında bu arkadaşımın erkek olmasını istiyorum. Çünkü bayanlarla geçim derdim var. Her konuda titizim. Ama bir erkek ile ev arkadaşı olduğumda daha sorumlu bir şekilde davranılacağını düşünüyorum. Bu yüzden de en azından birkaç sene aynı evi paylaşabileceğim bir erkek arkadaş aramaya karar verdim.

Ev Arkadaşı Arayan Bayanlar

Kendimden ve bazı huylarımdan bahsetmek istiyorum. Temizliğe aşırı önem veriyorum. Arkadaşlarımla vakit geçirmeyi de çok severim. Ama ev arkadaşı olacağım kişiyle de güzel bir arkadaşlık kurmak isterim. Bazen ev arkadaşı arayan dul bayanlar yanlış algılanabiliyor. Bu konuda benim tercihime saygı duyulmasını isterim. Bana ulaşmak için de yapmanız gereken tek şey, buradan yorum bırakmak. Sadece evin sorumluluğunu almak için değil, gerçekten insani sorumluluklar için de kendinize güveniyorsanız yorum yazabilirsiniz.

Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar Erkek Arkadaş Arıyor

Söylediğim gibi arkadaşlar erkek arkadaş arıyorum. Lütfen bayanlar yorum yazmasın. Erkek arkadaşım ile önce telefonda tüm detayları konuşmam gerekiyor. Sonrasında nasıl bir süreci takip edeceğimize karar verebiliriz. Bu evde uzun süre yaşamayı düşünüyorum. Çünkü artık evlenmek istemiyorum. İşim de var çalışıyorum. Haliyle kendine güvenen, bakımlı, temiz ve gerçekten arkadaşını sahiplenecek erkeklere sesleniyorum.

Söylediğim gibi yaşayacağımız yer ile ilgili detayları da telefonda paylaşacağım. Büyük bir şehirde ev kiralayacağız ama orası kesin. Neyse benden şimdilik bu kadar. Ha bu arada ben çok erken evlendim. Sonuçları ise ortada. 4 yıldır boşanmış bekarım. Hem yalnızlığın getirdiği sorunları da artık tek başıma kaldıramıyorum. Tüm bu nedenlerden dolayı ev arkadaşı olarak erkek arkadaş arıyorum. En kısa zamanda yorumlarınızı bekliyorum. Takipteyim. Sevgiyle kalın.

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 49

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj

  1. Merhaba Gamze Sana Dostluk Tabi ki Yapabilirim Yalnızlık Gerçekten çok zor Bende aynı sıkıntılar İçindeyim Ve hayatı Güzelleştirebilmek için ne yapmamız gerektiğini Beraber istişare yaparak Konuşup Anlaşabiliriz

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Önemli Uyarı ; Yazdığınız mesajlara ilan sahibi tarafından cevap verilip verilmediğini görebilmeniz için mutlaka düzenli olarak mesaj gönderdiğiniz ilan sayfasını kontrol ediniz. Aksi durumda sistemimizin size gelen mesajları iletmesi mümkün olmayacak ve ilan sahibinin size yazdığı mesajları göremediğinizden ötürü iletişim kuramayacaksınız..


    *