Erkek Arayan Bayanlar Antalya

Erkek arayan bayanlar Antalya

Erkek arayan bayanlar Antalya. Hepinize kucak dolusu selamlar ben Duygu. Akdeniz Üniversitesi mezunu 29 yaşında bakımlı güzel bir bayanım. Üniversiteyi bitirdikten sonra ailemin yanına dönmeyip buraya yerleştim. Aslen İzmirli olup tüm aile ve akrabalar orada bulunmakta. Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde resepsiyon görevlisi olarak çalışmaktayım.

Çalışma tempom çok yüksek olduğu için kendime ve etrafıma yeteri kadar vakit ayıramamak tayım. Bu yüzden de içe kapanık bir yapıya büründüm. Yalnız yaşamamda bu durumu etkiliyor olsa gerek. Hayatımda ki boşluğu doldurmak, bana sevgi anlamında bir şeyler verecek olgun yaştaki beylerle tanışmak için Antalya ücretsiz arkadaşlık sitesi olan bu siteye ilan vermek istedim.

Bazı erkekler genelde farklı şeylerden bahsederler ama benim kisi tam tersi. Öncelikle kadın ruhundan anlamasını istiyorum. Bu ne demek? Aklı bir karış havada tek düşüncesi kadınlardan faydalanmak olan kişileri asla istemiyorum.

Paranız, malınız mülkünüzün olması da beni ilgilendirmiyor. Öyle olmuş olsaydı erkek arayan zengin kadınlar sayfasına gider ilan bırakırdım. Bu tip kadınlar arıyorsanız onlara gidin bana yazmayın lütfen

Antalya’da Erkek Arkadaş Telefonu Arayan Ela. Hemen İlanı Oku

Antalya Alanya erkek arkadaş arıyorum telefon numarası diye iletmenize gerek yok. Ben telefonumu zaten bıraktım. Erkek arayan bayanlar Antalya ilanım için beni tanımak isteyen kişiler akşam 21:00 den sonra ararsa uzun uzun konuşmuş oluruz.

Not: Abuk subuk mesaj atanlar oluyor telefonuma Sms olarak Rica ediyorum yapmayın her şeyi açık açık yazdım daha ne yazayım?

Etiketler : Erkek Arayan Bayanlar Facebook

 

Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Dul Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi bulma amacındayım. Evlenmiş boşanmış 6 [Devamı]

16 Yorum

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *