Elazığ Kız Arkadaş Numaraları

Elazığ Kız Arkadaş

Vuslat ben. Selamlar öncelikle arkadaşlar. Elazığ kız arkadaş numaraları arayışında olanlar için buradayım ben. Tabi ki her yazana numaramı vermeyeceğim. Göndereceğiniz mesajlarda olması gereken bazı şeyler var aslında. Yani bir çeşit kriterlerim diyebilirim. Hikayeme başlarken Elazığ sevgili arayan kız arkadaş arıyorsanız bu şansı mutlaka değerlendirmeniz gerektiğini de hatırlatmak istiyorum.

Arkadaşlar ben 20 yaşındayım. Yaşım gereği son derece sevecen bir bayanım. Yani minyon tipliyim diyebilirim. Bununla beraber insanlardan bazı beklentilerim var. İlk olarak arkadaşça başlamak istiyorum. Hemen sevgililik teklifiyle karşılaşmak da beni heyecanlandırır ama yanıtım ne olur bilemiyorum. İşte bu yüzden yorum yaparken sizden rica ediyorum, önceliğiniz arkadaşlık kurmak olsun.

Elazığ Sevgili Arayan Kız Arkadaş

Üniversite hayalim var. Ama bu hayalimi bir erkek arkadaş ile gerçekleştirmek çok daha güzel olmaz mı? Ha bir de belirli bir yaş gurubuna hitap ettiğimi söylemek isterim. 35 yaşından büyük beyefendilerin yazmasına da saygı duyarım ama nasıl bir arkadaşlık olur o kısmı bilemem. Her neyse ben gerçekten heyecanlandım bile. O güzel mesajlarınızı okurken hızlıca numaramı da vereceğim. Bu sayede artık sohbet etmeye başlarız olur mu?

Geceleri çok geç uyurum ben. Uykusuzum genelde. Güzel bir ses tonuyla uyumayı ne kadar çok özledim bilemezsiniz. Aslında Elazığ kız arkadaş numaraları ararken benim telefonuma ulaşanlar da olabiliyor. Ama kendini yorum yaparak tanıtmayan insanlarla pek muhatap olamıyorum. Kısacası ben şirin mi şirin, güzel ve bakımlı genç bir kız olarak erkek arkadaş arıyorum. Elazığ’da oturan erkekler ile daha kısa sürede iletişim kurabiliriz tabi ki. Ama insan ayrımı yapmayı sevmem ben. Asıl önemli olan durum bazı güzellikleri birlikte paylaşmaya başlamamız olacaktır. Her zaman sevgiye ve saygıya da inanırım. Karşımdaki insandan da bunları beklerim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 401

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

5 Mesaj