Kayseri Dul Bayan

kayseri dul bayan

Kayseri Dul Bayan ilanım ile ilgilenen beyler merhaba ben 38 yaşında Kayseri Talas’ta çocuğum ile birlikte yaşayan dul bir bayanım. 4 yıl önce başımdan geçen kötü evliliğimi sonlandırıp hayatıma yeni bir sayfa açtım. Dünyalar tatlısı bir kızım var. Benimle iletişime geçerken lütfen çocuğuma olan sorumluluğumu göz ardı etmeyin.

Malum hayatın belirli şartları var. Bunlardan biriside çalışmak, fakat bende bir kadın olduğum için benimde isteklerim arzularım olduğunu unutmayın. Sürekli çalışmak zorunda olduğum için arta kalan zamanımı kızımla geçiriyorum. Ondan geriye kalan zamanlarım da ancak kendi ihtiyaçlarımı karşılayıp kendime vakit ayırabiliyorum. Son derece bakımlı çekici güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum. Zaten fotoğrafımda da bunu görebiliyorsunuz.

Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Kayseri

Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum. Hemen İlanı Oku

Kayseri Dul Bayan arayan erkekler Siz de kendinizi bakımlı temiz buluyor ve içinizde genç bir ruh yaşattığınızı düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirimizi tanımamız ve Kayseri’de neler yapabileceğimizi konuşmamız böylelikle mümkün olur.

Saygı ve sevgi ile kalın ve asla hoşgörü kavramının önemini unutmayın. Arkadaşlık kurabilmemiz için bu ilke benim için çok ama çok önemlidir. 1.72 boyunda ve 64 kiloda bir bayan olduğumu hatırlatmak isterim. Yaşını göstermeyen olgun ve karizmatik beyleri profilime davet ediyorum.

Etiketler : kayseride dul bayanlar, kayseri dul bayan tel

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

51 Mesaj

    Daha Fazla Mesaj