Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Ciddi Erkek Arayan Bayanlar

Buse ben. 26 yaşındayım. Ciddi erkek arayan bayanlar arasındayım. Çünkü bugüne kadar kiminle arkadaş olsam farklı sorunlar yaşıyoruz. Geçimsiz bir bayan da değilim ama nedense erkekleri anlayamadığımdan dolayı ayrıldıklarını söylüyorlar. Son arkadaşımla 2 yıl boyunca güzel bir dostluğumuz vardı. O da çok kıskançtı. Yani beni sürekli arayan erkeklerden elbette hoşlanıyorum ama aşırı kıskançlık olursa ben de dayanılmaz biri olabiliyorum.

Ciddi Arkadaşlık İlanları

Arkadaşlar ciddi erkek arayan bayanlar genelde hobilerini paylaşır. Ben de o yüzden ilk olarak hobilerimden bahsediyor olacağım. Yemek yapmayı çok severim. Bakımlıyımdır. Güzelliğime fazlasıyla önem veririm. Bunun yanı sıra insanlarla iletişimim harikadır. Zaten beni gören biri bakmaya doymaz. Yani kendimi övmüyorum ama yanımdaki erkeği de her zaman sahiplenen bir kişiliğim var. Olması gereken de bu değil mi arkadaşlar? Her neyse. Erkek arkadaşımın yanında ciddi olmayı sevmem. Ama bir ortama girdiğimizde her zaman ciddiyetten yanayımdır.

Ciddi Erkek Arayan Bayanlar Arkadaş Arıyor

Ciddi erkek arkadaş aramamın bir diğer nedeni elbette sevgi duygusuna olan ihtiyacım. Uzun süredir beni seven bir kişilikle karşılaşamadım. Bu durum iyiden iyiye zorlamaya başladı. Neden sabaha kadar telefonda konuşacak bir erkek arkadaşım olmasın? Ya da ne bileyim her çağırdığımda yanıma koşarak gelecek bir erkek arkadaşım niçin yok? Artık olması gerektiğine inandığım için buradayım.

Ben yalnız yaşayan bir bayanım. Üniversite okuyorum. Bunun yanı sıra gezmeyi de çok severim. Yeni insanlar tanımayı, dertlerine derman olmayı istiyorum. Okuldaki çevrem çok büyüktür. Fakat artık dışarıdan da bir arkadaş çevresi edinme düşüncesindeyim. Bu çevreme özel erkek arkadaşımı katmak istemem tabi ki. Onunla her zaman ilgilenirim. Yeter ki beni yarı yolda bırakmasın. Yorumlarınızı da bu kriterlerime göre dikkat edip yazarsanız çok sevinirim arkadaşlar. Ciddi Arkadaşlık ilanları üzerinden bana ulaşan herkese kapım açık bilesiniz. Görüşmek üzere şimdilik mesajlarınızı bekliyorum

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

41 Mesaj

Daha Fazla Mesaj