Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çanakkale Gökçeadadan Evlenmek İsteyen Bayanlar
Adı: Ayhan
Şehir: Çanakkale/Gökçeada
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 31
Etnik Köken: Laz
Boy: 167.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Sigara: Evet
Alkol: Nadiren
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: İlköğretim Mezunu
Fizik: Beyaz

Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar. Merhaba, hoşsohbet, dürüst ve her şeyin yaşandığı yerde kalması gerektiğinin bilincinde nazik ve bekar bir mühendis beyim. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Öncelikli amacım Ciddi hayatımı birleştirebileceğim kişilerle tanışmak ve ileri dönük bir arkadaşlık kurmak.

İnsanlarla olan arkadaşlıklarım güven üzerine kurmayı tercih eden, şans verildiği taktirde bunun hakkını verebilecek kültürel ve medeni nitelikte, her ne olursa olsun her şeyin yaşandığı yerde kalması gerektiğini düşünen bir yapıya sahibim. Bu düşünce yapısına sahip yeni insanlarla tanışmak ve yeni heyecanlar yaşamak istiyorum. Eğitimli giyimine kuşamına özen gösteren Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar ile arkadaş olma düşüncesindeyim.

Amacım, gizlilik içerisinde karşılıklı keyif alıp verebilmektir. Kimseyi rahatsız etmek gibi taş devrinde kalmış ucuz davranışlara tevessül eden birisi değilim.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 238

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner