Bursa Dul Bayan Telefonları

Bursa dul bayan

Bursa dul bayan telefonları arayan erkek arkadaşlar için bırakmış olduğum ilanıma hoş geldiniz.  12 yıl süren evliliğimi 3 sene önce bazı ailevi sorunlar nedeni ile bitirmek zorunda kaldım. Eşimden ayrıldıktan sonra çocuğumunda olmaması sebebi ile ailemin yanına dönerek ailemle beraber yaşamaya başladım ve bu 3 yıllık süreçte hayatıma hiç kimseyi sokmadım. Bilirsiniz dul bayan bursa da olmak zordur. Boşandıktan sonra hayatıma kimseyi sokmasam da benimde bazı şeylere ihtiyaç duyduğumu bilmenizi isterim. Sevmek, Sevilmek düşünülüp merak edilmek, değer görebilmek hayatımda ki eksiklerden Bu yüzden Bursa’dan Erkek Arıyorum şeklinde bir ilan vermek istedim.

38 yaşında 165 boyunda 52 kiloda kumral beyaz tenli ela gözlü bakımlı sohbeti güzel sevecen bir bayanım. Hayatıma girecek olan kişiden kesinlikle maddi bir beklenti söz konusu değildir, kendime ait bir butiğim var ve kazancım yerinde.  Fakat bu ilanı görüp bursa zengin bayanlar gibi mesaj atanlar var. Böyle mesajları ciddiye dahi almıyorum çünkü erkek dediğin kendi ayakları üstünde durmayı becermeli. Hayata tutunup bir şeyleri başarmalı.

Bursa Dul Bayan Cep Telefonları Numaraları

Bursa dul bayan olarak kabul edemeyeceğim şeylerden biriside karşımdaki kişinin bana yalan söylemesi. Bunu sakın ve sakın yapmayın. Evliyseniz evliyim demeniz yeterli. Evli biriyle bir beraberlik yaşamayacağım bunu da açık ve net olarak belirteyim size. Bursa dul bayanlar telefonları arayan erkeklerin benimle arkadaş olabilmeleri için dürüst, yalansız olmalarının yanı sıra kesinlikle kendisine giyimine kumaşına kişisel bakımlarına özen göstermesi gerekiyor. Facebook gibi sosyal medya hesaplarım bulunmamaktadır. Gerekli gördüğüm kişilerle tel sohbeti ile arkadaşlıklar başlatıp reel hayata taşımak istiyorum. Bana ilgi duyan kişiler lütfen mesaj bıraksınlar. Bursa dul bayanlar telefonları arıyor ve hayatınızda yenilik istiyorsanız bana ulaşın..

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Turbanli bayan arkadas

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 496

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

123 Mesaj

  1. Selamlar bende sizin belirttiğiniz sözlere aynen katıldığımı belirtip, kendimden bahsedeyim bende 3 sene önce eşinden ayrılmış biri olarak bazı şeylerin zaman zaman eksikliğini hissetmiyor değilim Gemlik kumla da deniz kenarındaki dairemde yalnız yaşıyorum uygun görürseniz telefon görüşmesiyle başlayıp,rüzgarın nereye savuracağını beraber yaşamak isterim.

Daha Fazla Mesaj