Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristan’dan herkese iyi günler, güzel günleriniz olsun. Ben Manolya. 29 yaşındayım. Evlenmek için buradan ilan açmak istedim. Arkadaşlarım tavsiye etti son derece güzel yanıtlar dönüşler oluyormuş. Ama bilemedim Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar da burada mı? En azından artık yoksa bile ben varım. Nasılsınız herkes iyi mi? Beni soracak olursanız detaylı yanıtları mesajlardan alabilirsiniz. Hem de numaramı isteyecekseniz yine aynı şekilde mesaj atanlara vereceğim.

Arkadaşlar burada yaşıyorum uzun bir süredir. Güzel anılar biriktirdim. Sevgililerim de oldu. Anlaşmak zor da olsa yaşadık bir şeyler. 1 senedir falan yalnız takılıyorum ama baktım olmuyor. Bu sürece son vermek istedim. Var mısınız diye sormayacağım mesaj atanlarla direk iletişime geçeceğim. Çünkü artık beklemek gibi bir lüksüm yok. Bir an önce kendime sevgili yapmalıyım.

Bulgaristan’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bulgaristan’dan arayan kadınlar arasında olduğum için ben de güzel bayan arayan ilanlarına ulaşıyorum. Bazı erkeklere yazdım ama gördüm ki amaçları farklı. Haliyle burayı buldum ve kendi ilanımı kendim açayım dedim. Güzellik kriterlerinize uyum sağlayacağıma adım gibi eminim. Boyum uzun, gösterişliyim, esmer güzeliyim ben. Buğday tenli bayanlar nasıl olur az çok bilirsiniz sanırım. Fazla tüyo vermek istemem. Yazan olursa telefondan görüntülü konuşuruz o zaman anlarsınız ne demek istediğimi.

Bulgaristan Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Bulgaristan’da evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak çok fazla arkadaşlar. Herkes ilan açmıyor. Eş arkadaş falan tavsiye edince konuşup anlaşıyorlar. Ama ben böyle istemiyorum. Kendim bulup kendim anlaşacağım. Gözümde büyük şeyler yok. Demeyin yani yurt dışında yaşıyor şimdi paraya falan önem verir. Asla arkadaşlar. Benim önem verdiğim şey aşktır, hayattır, güzelliktir, mutluluktur. Başka bir isteğim yok. Zaten benim para sevgilime de yeter bana da yeter. Eşim olacak adama da yeter. Bulgaristan bayan evlilik ilanları için bana çekinmeden mesaj atabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Erkek Arayan Bayanlar

Türbanlı Bayan Arkadaş

Türbanlı Bayan Arkadaş

15 Kasım 2018 ilan 393

Türbanlı dul bayan yada türbanlı kadınlar ile arkadaş olmak istiyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bende herkes gibi bu siteye ilan vererek aradığım kişiyi [Devamı]

banner

14 Mesaj

  1. Merhaba Manolya ben Hasan İzmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğine değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım sizinle arkadaş olup bir süre görüştükten sonra her türlü arkadaşlığa hazır oluruz telefonum

Daha Fazla Mesaj